Rehabilitacja

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Rehabilitacja

Post autor: treska »

Cześć. Możecie mi polecić sprawdzone ośrodki rehabilitacji?

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: lunka »

Jeśli chodzi o rehabilitację w Warszawie, to z czystym sumieniem mogę polecić Centrum Rehabilitacji Multimed. Dobra rehabilitacja i nowoczesne sprzęty. Sam tam byłem po skręceniu stawu skokowego. Szybko poszło. Miły personel. I bez kolejek.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Rehabilitacja

Post autor: tornado »

Ja po zabiegu kolana miałam mało rehabilitacji tylko tyle co z funduszu. Mój pan z rehabilitacji polecił mi zakup rowerka stacjonarnego by małymi krokami rozruszać kolano. Szukając sobie odpowiedniego sprzętu trafiłam na marbo-sport/pl/pol_m_Sprzet-Cardio_Rowery-treningowe-1027.html . Mają tam super wybór w atrakcyjnych cenach i rowerek nie zajmuje mi za wiele miejsca więc się sprawdza super.

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: Karcia »

Rehabilitacja jest bardzo ważna szczególnie po urazie. Mój mąż dużo trenuje i niestety z powodu kontuzji powinien nosić specjalny stabilizator. Zależy mi aby znaleźć produkt najlepszej jakości, a takich sklepów zdrowotnych jest bardzo dużo. Prawdopodobnie złożę zamówienie w AS-MED sklepmedyczny.store/ ponieważ oferują duży wybór różnych artykułów w dobrych cenach. Może ktoś z Was coś u nich już zamawiał?

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: Erin »

Szukasz sprawdzonego ośrodka rehabilitacyjnego? To koniecznie sprawdź sobie CM Gamma na Mokotowie w Warszawie. Wszak jest to prywatny szpital ale w nim znajdziesz kompleksową opiekę szerokiego grona specjalistów w zakresie leczenia i rehabilitacji układu ruchu. Także ja tam muszę się udać i zobaczyć jak to jest z dostaniem się do ortopedy bo mąż skręcił sobie staw kolanowy i strasznie go teraz to boli

Malwina
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:10 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: Malwina »

Rehabilitację już mam umówioną w pobliskim ośrodku, ale jeszcze potrzebuję ortezy na nogę, ponieważ doznałam urazu podczas treningu. Moja ciocia poleciła mi miejsce, w którym zamawiała specjalne łóżko rehabilitacyjne dla wujka. Podobno AS-MED sklep rehabilitacyjno-medyczny w Warszawie jest jednym z najlepszych jeśli chodzi o asortyment. Znacie już ten sklep?

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: Samanta »

Fala uderzeniowa w Krakowie w klinice efficlinic/pl/fizjoterapia-i-rehabilitacja/fizykoterapia-i-rehabilitacja-hi-tech/ to miejsce, które doskonale radzi sobie z problemami związanymi z kręgosłupem. Jest to fizykoterapia i rehabilitacja w jednym. Lekarze super wykwalifikowani i doświadczeni, wiedzą co robią i wiedzą jak postawić chorego na nogi. Zabiegi wykonywane są za pomocą najnowocześniejszej aparatury.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: treska »

super

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Rehabilitacja

Post autor: malinka »

Jeżeli potrzebujecie wsparcia dobrych rehabilitantów, to możecie zgłosić się Centrum Medycznego Gamma w Warszawie, przy ul. Władysława Broniewskiego 3 . Tam mają świetnych specjalistów, a także kompleksowy, innowacyj sprzęt. Dzięki, któremu będziecie w stanie przeprowadzić odpowiednie ćwiczenia, techniki rehabilitacji.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Rehabilitacja

Post autor: kygo »

Jeżeli potrzebujesz rehabilitacji to koniecznie wybierz się do centrum rehabilitacji Open Medical w Krakowie. Polecam tę placówkę z własnego doświadczenia: openmedical/pl/. Miałam okazję korzystać z rehabilitacji ortopedycznej i dzięki ich pomocy jestem znów w pełni sprawna :)


ODPOWIEDZ