Jakie soczewki wybrać?

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Jakie soczewki wybrać?

Post autor: Laieta40 »

Hej, tak jak w temacie. Zastanawiam się jakie soczewki wybrać do pracy. Ostatnio okulary zaczynają mocno mi przeszkadzać i myślę nad wyborem soczewek. Dużo spędziłem czasu w internecie szukając informacji na ten temat i znalazłem taką stronę https://www.szkla.com/782_dailies-total ... 0-szt.html . Co o niej sądzicie? Z tego co widzę to te soczewki są przeznaczone do codziennej wymiany. Dodatkowo posiadają one nowoczesną technologię, dzięki czemu soczewki te dopasowują się idealnie do oka. Myślicie, że warto się skusić na te soczewki? Dajcie znać co wiecie na ten temat, dzięki.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Jakie soczewki wybrać?

Post autor: tornado »

Jeżeli szukasz dobrych soczewek polecam eyewear24.net/product-pol-18118-Soczewki-Kontaktowe-1-Day-Acuvue-Moist-30-szt.html one są świetne mój mąż używa ich od lat i jest z nich bardzo zadowolony zawsze te. Wiadomo że nie każdy używa tych samych są różne rodzaje wady wzroku ale bez problemu dopasujesz u nich te odpowiednie dla siebie .

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Jakie soczewki wybrać?

Post autor: Mirkowa »

te sklepy sa mega drogie, na allegro kupi się to samo 2 albo nawet 3 razy taniej

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Jakie soczewki wybrać?

Post autor: Iskra »

Hej! Używając soczewek warto zawsze mieć jakieś krople do oczu. Sam jestem użytkownikiem szkieł i zawsze mam przy sobie te krople https://www.szkla.com/337_herbal-eye-drops-15-ml.html . W swojej cenie tak naprawdę miażdżą swoją konkurencję. Dzięki nim możesz zapewnić sobie eliminację suchości oraz zaczerwienienia. Dodatkowo działają one przeciwzapalnie oraz dezynfekująco. Preparat ten wspomaga naturalną regenerację oczu, przez co możesz eliminować mikrourazy. Idealnie nadają się one dla długotrwałych użytkowników soczewek. Już teraz wiem, że w najbliższym czasie na pewno nie zmienię tych kropli.


ODPOWIEDZ