Sprzęt kosmetyczny - iMoos

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Sprzęt kosmetyczny - iMoos

Post autor: Mella »

Hej!
Czy macie może dla mnie wskazówki na temat wyboru dobrej jakości sprzętu kosmetycznego, jeśli tak to w którym kierunku warto pójść jeśli chodzi o modelowanie i poprawę wyglądu. Trafiłam na iMoos i jeżeli macie dla nas jakieś informacje na jego temat, to będę wdzięczna!

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Sprzęt kosmetyczny - iMoos

Post autor: Marson »

Jeżeli chodzi akurat o skuteczne modelowanie sylwetki i kontur ciała to odnośnie skutecznych urządzeń na pewno warto zwrócić uwagę na iMoos który działa świetnie. Z resztą więcej informacji na jego temat znajdziesz na stronie ifapro/pl/imoos/ który mają go w ofercie. U nas przyjął się bardzo fajnie, a klientki z chęcią wracają na kolejne zabiegi.

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Sprzęt kosmetyczny - iMoos

Post autor: SebastianUs »

Także korzystaliśmy z produktów iMoos. Jest to sprzęt który naprawdę daje radę w pracy i co najważniejsze zapewniając efekty które naprawdę pozytywnie zaskakują i pozwalają cieszyć się pięknym wyglądem naszych klientek ;)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Sprzęt kosmetyczny - iMoos

Post autor: Mella »

Bardzo dziękuje Wam za podpowiedzi! Sprawdzę i mam nadzieję, że temat jeszcze troszkę nam się rozwinie bo iMoos naprawdę mnie zaciekawił tym bardziej po Waszych wypowiedziach.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Sprzęt kosmetyczny - iMoos

Post autor: karinaMa »

Grunt to być świadomym tego, co konkretnie mogłoby sprawdzić się w Waszym gabinecie. Jak dla mnie, świetną opcją mogą być na pewno fartuchy kosmetyczne z spawear/pl/15-fartuchy bo wiele osób bardzo pozytywnie wypowiada się na ich temat. Myślę, że jeśli szukacie czegoś idealnego dla siebie, to koniecznie powinniście tam zajrzeć. Chodzi w końcu o podniesienie prestiżu Waszego gabinetu.

lunka
Posty: 334
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Sprzęt kosmetyczny - iMoos

Post autor: lunka »

Spory wybór sprzętu kosmetycznego i nie tylko można również znaleźć w ofercie permanent24/pl/ Sama zaopayruję się w tej hurtowni od dłuższego czasu i jak najbardziej polecam. Super jakość i przystępne ceny.


ODPOWIEDZ