Operacje plastyczne - robiłyście kiedyś sobie jakąś?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Operacje plastyczne - robiłyście kiedyś sobie jakąś?

Post autor: Ive »

Operacje plastyczne - robiłyście kiedyś sobie jakąś?
I czy po czasie zrobiłybyście ponownie czy to był błąd?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Operacje plastyczne - robiłyście kiedyś sobie jakąś?

Post autor: Tropicielka »

Ja nie żałuję :)
W zeszłym roku pozbyłam się trochę nadmiaru tłuszczu z boczków właśnie dzięki operacji plastycznej,
czy może raczej estetycznej, jak kto woli i jestem bardzo zadowolona.
Moge nawet namiar na klinikę zostawić: lipoline/pl/
bo kompetencja pro, jakość operacji wykonania super i jeszcze fajna opieka nad pacjentem już po :)

a co planujesz jakąś, że pytasz?

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Operacje plastyczne - robiłyście kiedyś sobie jakąś?

Post autor: akacja56 »

Przyznam, że jeszcze nie robiłam takich zabiegów, lecz zastanawiam się nad jednym. Przydała by mi się korekta biustu warszawa , bo jednak mój biust po dwójce dzieci , które karmiłam piersią nie wyglądają tak efektownie jak kiedyś. Chciałabym dobrze się czuć w swoim ciele, a tam widziałam wielu specjalistów zajmujących się takimi rzeczami.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Operacje plastyczne - robiłyście kiedyś sobie jakąś?

Post autor: gitarka »

Ja właśnie rozważam taką kwestię jak chirurgia plastyczna piersi lublin: zagielmed/pl/plastyka-i-rekonstrukcja-piersi/ . Moje piersi są niekształtne, płaskie i różnego rozmiaru. Chciałabym je trochę wyrównać. Co o tym sądzicie?

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Operacje plastyczne - robiłyście kiedyś sobie jakąś?

Post autor: treska »

Tak... ja jestem po operacji plastycznej. Niestety po nieudanej. Całe szczęście, że miałam tę możliwość skorzystania z pomocy kancelarii kancelaria-fideo/pl/ która specjalizuje się w odszkodowaniach za błędy medyczne. Do każdego klienta podchodzą w pełni indywidualnie i są skuteczni w swoich działaniach.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Operacje plastyczne - robiłyście kiedyś sobie jakąś?

Post autor: menni »

Nie robiłam, ale to nie znaczy że nigdy nie myślałam o tym. Wręcz przeciwnie i bardzo kusi mnie powiększanie piersi warszawa . Niestety nie czuję się komfortowo z aktualnym rozmiarem mojego biustu i chciałabym dodać sobie więcej pewności siebie

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Operacje plastyczne - robiłyście kiedyś sobie jakąś?

Post autor: Kswerk »

Na wszelkiego rodzaju zabiegi masz bardzo dobrą klinikę w Warszawie - klinikamiracki/pl/ Naprawdę świetni specjaliści tam pracują, a jak robić coś ze swoim ciałem to właśnie w takich miejsciach


ODPOWIEDZ