Siwe włosy - GR-7

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Siwe włosy - GR-7

Post autor: Mella »

Witam!
Czy mieliście może okazję korzystać z preparatu GR-7 na problemy z siwymi włosami? Jeśli tak, to będę wdzięczny za Wasze podpowiedzi bo już nie wiem czego szukać żeby efekty były w pełni zadowalające i co najważniejsze trwałe.

Jarsek
Posty: 59
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: Siwe włosy - GR-7

Post autor: Jarsek »

Ja stosuję GR-7 i zdecydowanie mogę Ci polecić! Skutecznie dociera do cebulek włosów powodując zwiększenie produkcji melaniny. W składzie wyłącznie naturalne elementy, a działa świetnie po tygodniu zauważysz naprawdę duże zmiany!

SebastianUs
Posty: 70
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 10:04 am
Re: Siwe włosy - GR-7

Post autor: SebastianUs »

Tutaj śmiało mogę się zgodzić, natomiast najlepiej będzie jeżeli po prostu sprawdzisz ich stronę internetową gr-7.eu/aktualnosci gdzie znajdziesz dokładniejsze informacje jeśli chodzi o to jak skutecznie radzić sobie z siwymi włosami i jaki preparat będzie Wam w stanie odpowiednio w tym zakresie pomóc. Pozdrawiam i udanych wyborów życzę!

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: Siwe włosy - GR-7

Post autor: Mella »

Na pewno sprawdzę. Bardzo dziękuję za Wasze zaangażowanie i oby jeszcze jakieś wskazówki się pojawiły!

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Siwe włosy - GR-7

Post autor: Marson »

Dokładnie tak! Jak chcecie go kupić i przetestować na swoich włosach, kiedy stres i codzienny bieg spowodował siwienie to koniecznie zajrzyjcie na gr-7.eu/sklep/pl/11-1-gr-7-butelka.html gdzie będziecie mogli go kupić w dobrej cenie. Natomiast efekty mówią zdecydowanie same za siebie!


ODPOWIEDZ