Uzależnienie

Alexia
Uzależnienie

Post autor: Alexia »

Przeważnie chodzi o alkoholizm, jeśli mówi się o uzależnieniu. Niestety nałogów jest coraz więcej takich jak na przykład brak, lekomania czy nawet uzależnienie od internetu. Trzeba być bardzo czujnym gdy w rodzinie zaczyna się taki problem. Osoba uzależniona często nie zdaje sobie sprawy z problemu i nie chce nic z tym robić. Wtedy ktoś z bliskich jak najszybciej powinien skłonić ją do leczenia. Na przykład w ośrodku terapii uzależnień Forest, gdzie pracuje doskonały zespół psychoterapeutów i panuje rodzinna atmosfera.

Samanta
Re: Uzależnienie

Post autor: Samanta »

Każde uzależnienie jest na swój sposób niebezpieczne. Często chory musi przejść detoks/ odtrucie. W przypadku uzależnienia od internetu taki detoks również jest wskazany a dodatkowo specjalna terapia. Jeżeli szukasz sprawdzonego ośrodka to myślę, że warto wziąć pod uwagę ośrodek terapii Detoks Fenix.

skubinka

Post autor: skubinka »

Jednak nie wszyscy wykazują chęć leczenia a każdemu trudno jest żyć z osobą uzależnioną i patrzeć jak bliska nam osoba marnuje sobie życie. Dlatego jeśli to komuś pomoże to słyszałam o Ośrodku terapii uzależnień Nefo gdzie zajmują się różnymi problemami i pomagają ludziom wciągniętym w nałogi

lunka

Post autor: lunka »

Niestety żyjemy w takich czasach, w których jesteśmy bardzo podatni na uzależnienia. Najważniejsze to uświadomić sobie ten problem i walczyć z nałogiem, najlepiej z pomocą specjalistów. Ze swojej strony polecam ten ten artykuł https://osrodkiterapeutyczne.pl/uzalezn ... znien.html który bardzo daje do myślenia - myślę, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie.

Benita

Post autor: Benita »

Zupełnie nie wiem dlaczego jest coraz więcej osób w nałogu. Natomiast uważam, że bardzo dobrze, iż powstaje coraz więcej poradni, w którym można się leczyć. Jeśli ktoś ma problem ze znalezieniem odpowiedniej to wystarczy, że wejdzie na Ranking ośrodków terapii i wybierze najbardziej odpowiedni i najbliżej miejsca zamieszkania. Placówki są dokładnie opisane i mają rzetelne recenzje.

ODPOWIEDZ