Czym jest koronawirus

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Czym jest koronawirus

Post autor: Laieta40 »

Siemka! Czy ktoś z was wie coś na temat koronawirusa? Szukam rzetelnych informacji na temat tego, czym faktycznie jest koronawirus. Polecicie jakiś ciekawy tekst? Sporo dobrego w internecie czytałem o tej stronie https://www.adamed.expert/artykuly/szcz ... a-COVID-19 . Myślicie, że warto się opierać na ich informacjach? Koniecznie dajcie znać, dzięki za pomoc!

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Czym jest koronawirus

Post autor: treska »

Przede wszystkim warto mieć na uwadze, że każdy z nas inaczej przechodził bądź będzie przechodził koronawirusa. Na pewno nie możemy go bagatelizować i przestać dbać o swoje zdrowie czy higienę. Sama w ostatnim czasie nie czułam się najlepiej i dla pewności chcę zrobić badania w laboratorium medycznym Diagnostyki, zorientować się czy mam przeciwciała. Gdybyś też był zainteresowany, to ja zamierzam kupić ten pakiet diag/pl/sklep/pakiety/koronawirus-sars-cov-2-panel-przeciwcial-igm-i-igg-lub-iga-i-igg-polilosciowo/ - nie jest drogi, a przynajmniej da mi pewność.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Czym jest koronawirus

Post autor: bodo »

Niestety jest to groźny wirus, który atakuje praktycznie wszystkich. Trzeba się dobrze zabezpieczać, aby uniknąć zachorowania. Przede wszystkim należy zaopatrzyć się w dobrej jakości maseczki, które nie tylko zabezpieczają przed mandatem, ale przede wszystkim muszą zabezpieczać przez wirusem. Tutaj urbaner/pl/pl/shop warto sobie zerknąć. Mają tam wiele ciekawych propozycji.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Czym jest koronawirus

Post autor: zdrowaja »

Dziś już coraz więcej wiemy, dlatego też powstają takie centrumdobrejterapii/pl/aktualnosci/druga-fala-pandemii-wywiad-z-naszym-specjalista-o-czekajacych-nas-wyzwaniach/ wywiady, z ludźmi z branży medycznej, którzy mogą nam na ten temat sporo powiedzieć. Kolejna sprawa, że też dzięki temu możemy też się uspokoić, przygotować na to, co nas czeka.

izka
Posty: 28
Rejestracja: pt mar 05, 2021 1:16 am
Re: Czym jest koronawirus

Post autor: izka »

Tutaj testujemy.org sobie zerknijcie. Można tam bowiem zrobić sobie test na koronawirusa. Niektóre państwa wymagają przed wjazdem na ich terytorium wykonania testu i okazania wyniku. Ma to bowiem na celu zahamowanie pandemii. Jeśli chcecie sprawdzić czy jesteście chorzy lub potrzebujecie ważnego zaświadczenie, to warto się do nich zgłosić.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Czym jest koronawirus

Post autor: gitarka »

W aptekach DOZ można znaleźć nutridrinki Fresubin oraz Supportan. Moja mama przyjmuje je po covidzie bo zawierają odpowiednie dawki różnych substancji odżywczych w postaci płynnej diety. Warto zapytać o nie swojego lekarza w różnych chorobach i przypadłościach.

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Czym jest koronawirus

Post autor: irenka »

Sporo informacji na temat koronawirusa jest w sieci. I warto dokształcać się w tym temacie. No i być na bieżąco, bo wirus mutuje i wywołuje obecnie nietypowe objawy. Poczytajcie tutaj dragonmask/pl/blog/nietypowe-objawy-covid-19-czy-mozesz-miec-koronawirusa - są ciekawe informacje na ten temat i z pewnością mogą się przydać.


ODPOWIEDZ