Dołek z powodu koronawirusa

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Dołek z powodu koronawirusa

Post autor: Tropicielka »

Też się boicie, a jeśli tak to jak temu zaradzić, iść z tłum i co będzie to będzie?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Re: Dołek z powodu koronawirusa

Post autor: Ive »

To pójście w tłum jest chyba najgorszym rozwiązaniem. Jak się bardzo obawiasz zarażenia wirusem i z tego powodu nie opuszczasz domu to czas najwyższy odwiedzić jakiś gabinet psychologiczny :)

Jeśli mieszkasz gdzieś w okolicach Górnego Śląska to mogę ci polecić psycholog Michalinę Włodarczyk, która pomaga osobom cierpiącym z przyczyn emocjonalnych itp. Tu znajdziesz do niej kontakt wdobrymkierunku/com/oferta/

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Dołek z powodu koronawirusa

Post autor: bodo »

W takim przypadku,to trzeba iść do specjalisty, bo się zadręczysz, zwłaszcza że faktycznie znowu sytuacja robi się nieciekawa. Ja miałem doła na początku pandemii, ale psycholog z Psychomedic - takiej kliniki w Warszawie na Mokotowie - mi pomógł to wszystko przezwyciężyć. Tutaj psychomedic/pl/psycholog-warszawa/ w razie czego zostawiam namiar na nią.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Dołek z powodu koronawirusa

Post autor: menni »

Mamy sytuację jaką mamy i jakoś musimy sobie z nią wszyscy radzić. Jeśli jednak odczuwamy jakiś niepokój i wpływa on na nasz stan psychiczny to warto się z psychologiem skonsultować jak poprzednicy radzą. Jeśli jesteś z Warszawy to poradnie Centrum CBT polecam cbt/pl/poradnie/ , zarówno dla dzieci jak i dorosłych

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Dołek z powodu koronawirusa

Post autor: treska »

Myślę, że wiele osób przeżywa to w ten sam sposób, tym bardziej że co rusz pojawiają się sprzeczne informacje. Jeśli musicie z kimś pogadać na ten temat, to wybierzcie psychologa, a nie znajomych. Profesjonalna pomoc zawsze jest na wagę złota. Jeśli jestescie z okolic Dąbrowy Górniczej, to najlepszym wyborem będzie tchnienie/com/pl Nie zawiedziecie się.

lunka
Posty: 333
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dołek z powodu koronawirusa

Post autor: lunka »

U mnie wyglądało to podobnie. Trafiłam przypadkiem na stronę wetalk/pl/ gdzie znalazłam pomoc psychologa. Takie regularne rozmowy o swoich problemach i obawach, naprawdę bardzo mi pomagają.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dołek z powodu koronawirusa

Post autor: karinaMa »

Nie ma w tym niczego dziwnego. Przecież skoro jesteśmy zamknięci w domu przez tyle miesięcy, to faktycznie może to powodować poważne zagrożenia dla komfortu psychicznego. Osobiście polecam skontaktować się z najlepszymi psychologami i przepracować ten temat. Wiem, że w psychomedic.online/ możecie liczyć na rzetelną pomoc, więc po prostu z tego skorzystajcie.

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Dołek z powodu koronawirusa

Post autor: karinaMa »

Ja czuję, że dzisiaj najkorzystniejszym wyborem może być postawienie na jak najszybszą wizytę w dobrej poradni psychologicznej. Na pewno warto byłoby zajrzeć do psychomedic/pl/psychiatra-lodz/ i pomyśleć, w jaki sposób moglibyście o wiele skuteczniej stanąć na nogi. W takich miejscach jak Klinika Psychomedic.pl możecie liczyć na zdecydowanie najskuteczniejsze wsparcie.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Dołek z powodu koronawirusa

Post autor: sofia11 »

Też uważam, że jak najszybsza wizyta u psychologa może pomóc. Ja korzystałam z pomocy psychologa w Centrum Terapii Promitis - centrum-terapii/pl/ Pracują tam bardzo dobrzy specjaliści z indywidualnym podejściem do pacjenta. Myslę, że warto skorzystac z ich pomocy.

lunka
Posty: 333
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Dołek z powodu koronawirusa

Post autor: lunka »

Można mieć tak zwane dołki z różnych powodów. Na pewno warto poszukać profesjonalnej pomocy i się nie poddawać. Gdybym miała polecić wam sprawdzone miejsce, gdzie na pewno otrzymacie fachową pomoc, to byłoby to: centrum-terapii/pl/ w Warszawie.


ODPOWIEDZ