Jaki fotel do pracy żeby kręgosłup się nie krzywił?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Jaki fotel do pracy żeby kręgosłup się nie krzywił?

Post autor: Ive »

Jaki fotel do pracy żeby kręgosłup się nie krzywił?
Co byście polecili?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Jaki fotel do pracy żeby kręgosłup się nie krzywił?

Post autor: Tropicielka »

No ja na pewno przy kupowaniu patrzyłabym na kilka rzeczy:
czy to jest fotel obrotowy jak np tutaj swiat-krzesel/pl/pol_m_Fotele-obrotowe-229.html
bo wiadomo, że przy wielu godzinach siedzenia przed biurkiem to trzeba trochę zmieniać pozycję, a na obrotowym najłatwiej.
Do tego patrzę na wygodę oparcia i odpowiedni zagłówek do oparcia głowy plus koniecznie musze mieć podłokietniki,
żeby w chwili pauzy recę nie wisiały w powietrzu, bo to też dla kręgosłupa niedobre

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Jaki fotel do pracy żeby kręgosłup się nie krzywił?

Post autor: bodo »

Trzeba zainwestować w profesjonalne rozwiązania. Dobrej jakości fotel to podstawa. Zerknijcie sobie koniecznie na tę stronę kupkrzeslo/pl/krzesla-biurowe/cechy/z-podparciem-ledzwiowym . Jest to idealne miejsce na zakupy. Właśnie w takich miejscach warto się zaopatrywać. Mają tam sporo różnych ciekawych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb i konkretnego budżetu.

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Jaki fotel do pracy żeby kręgosłup się nie krzywił?

Post autor: treska »

Sprawdź sobie również ofertę sklepu: meble.lobos/pl/sklep/19-home-office Ja kupowałam u nich fotel do pracy jakoś rok temu, jak zaczęłam pracę zdalną i jestem bardzo zadowolona ze swojego wyboru. Codziennie z niego korzystam i nie zauważyłam, aby zaczęły się jakieś problemy z kręgosłupem itd.


ODPOWIEDZ