Kolorowe soczewki

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Kolorowe soczewki

Post autor: nikitta »

Czy ktoś z was wie może, gdzie uda mi się kupić kolorowe soczewki w dobrej cenie? Zależy mi również na przyzwoitej jakości, więc jeśli macie jakieś propozycje to śmiało piszcie. Wczoraj poszperałem trochę w internecie na ten temat i udało mi się jedynie trafić na tą stronę https://www.szkla.com/c-soczewki-kolorowe-zielone.html . Z tego co widzę to mają oni bardzo szeroką ofertę. Do tego ich ceny są całkiem atrakcyjne. Myślicie, że faktycznie warto się na nich skusić, czy lepiej poszukać czegoś innego? Bardzo zależy mi na waszym zdaniu na ten temat, dlatego dajcie znać co wiecie o kolorowych soczewkach. Wielkie dzięki za pomoc!

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Kolorowe soczewki

Post autor: tornado »

Ja ogólnie nie przepadam za soczewkami jeżeli już noszę to normalne lubię swój kolor oczu jest wyjątkowy choć wielu by powiedziało że całkiem zwyczajny. Kupuję swoje soczewki na iokulary/pl/ , ale ogólnie lubuję się w okularach które również w szerokim asortymencie posiadają . Mają duży wybór markowych okularów które świetnie leżą i podkreślają osobowość w dobrych cenach.


ODPOWIEDZ