Super pomysł

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Super pomysł

Post autor: Android »

Macie jakieś super pomysły na prezent z okazji dnia ojca? każdy przemyślę.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Super pomysł

Post autor: goskaa54 »

Jest naprawdę wiele super pomysłów na prezent z okazji dnia Ojca, jak jeszcze na żaden ciekawy nie trafiłaś to polecam Ci się rozejrzeć na stronie jaką jest smaczajama/pl/pl/p/Zestaw-Delikatesowy-Slodka-Sonata/8835 oprócz takiego kuferka delikatesowego znajdziesz wiele innych różnych ciekawych prezentów w takiej kategorii. Ceny są różne zależne od składu kuferka czy kosza ale na pewno warto się zapoznać z ofertą.

PatrycjaMorales
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 22, 2020 8:25 pm
Re: Super pomysł

Post autor: PatrycjaMorales »

Jak najbardziej to się sprawdzi.

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Re: Super pomysł

Post autor: Laieta40 »

Ja ostatnio wpadłem na świetny pomysł jeżeli chodzi o prezent. Konkretnie to upatrzyłem sobie coś takiego https://epasjonaci.pl/pl/menu/celowniki-432.html . Jest to najlepszej klasy sprzęt noktowizyjny, który świetnie sprawdza się zarówno w przypadku amatorów jak i profesjonalistów.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Super pomysł

Post autor: goskaa54 »

Jeśli chodzi o mnie to idealnym pomysłem jest dobra książka. Wystarczy dobrać właściwą kategorię i po problemie. Ja osobiście polecam coś z oferty taniaksiazka/pl/autor/andrzej-pilipiuk jeśli jesteś fanem sci-fi. Jeśli jednak nie jest to twoja kategoria to łatwo znajdziesz inne w atrakcyjnej cenie.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Super pomysł

Post autor: tornado »

A co powiesz na zegarek , jest prezentem który warto podarować na każdą okazję. JA swojemu tacie sprawiłam właśnie taki znalazłam go na protime24/pl/ gdzie mają duży wybór markowych zegarków w dobrych cenach. Nie tylko świetnie wygląda zewnęcznie ale i ma wiele funkcji który przydaje mu się na co dzień .

ZdrowieToJa
Posty: 6
Rejestracja: pn lip 06, 2020 9:28 pm
Re: Super pomysł

Post autor: ZdrowieToJa »

Macie jakieś super pomysły na prezent z okazji dnia ojca? każdy przemyślę.
A co tata lubi robić ? Zapewne ma jakieś hobby ? Myślę, że warto pod tym kątem zastanawiać sie nad prezentem :) Mój na przykład zaczął interesować się polowaniami, dlatego uważam, że amunicja będzie trafionym prezentem. Wiem, że dopiero się uczy i naboje idą mu jak woda, dlatego kupno kilku dużych paczek bardzo go zadowoli. Tym bardziej, że nie zna sie na internecie i jeździ po kilkadziesiąt kilometrów do najbliższego sklepu myśliwskiego :P

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Re: Super pomysł

Post autor: nikitta »

A może coś z tego zakresu https://racegun.pl/pistolet-CZ-SHADOW-2-kal-9-19mm ? Mój tata był bardzo zadowolony z takiego prezentu. Do dzisiaj od czasu do czasu korzysta i relaksuje się strzelectwem. Zaraziłem go dosłownie tym. Jak się okazuje, cena jest bardzo atrakcyjna, a jakość nie pozostawia nic do życzenia. Najlepszy sklep z bronią w internecie.

PatrycjaMorales
Posty: 17
Rejestracja: pn cze 22, 2020 8:25 pm
Re: Super pomysł

Post autor: PatrycjaMorales »

W sumie to tak.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Super pomysł

Post autor: Samanta »

Zegarek to zawsze dobry pomysł na prezent zarówno dla kogoś z rodziny, partnera czy dziecka :) Uważam, że to bardzo fajna pamiątka no i przydatny drobiazg. Ja ze swojej strony mogę polecić Ci zegarki yesap/com/zegarki-casio-c-17.html . Zegarki Casio są doskonałej jakości, znajdziesz tam mnóstwo rodzajów, zarówno męskich, damskich a także dla młodszych. Ja zamówiłam tam zegarek dla córki i dla siebie. Super wykonanie, dokładność i piękny design.


ODPOWIEDZ