Sprawdzone konsultacje lekarskie on-line?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Sprawdzone konsultacje lekarskie on-line?

Post autor: Ive »

Sprawdzone konsultacje lekarskie on-line? - szukam namiarów na miejsca,
które podobnie jak dermoklinika/pl/o-nas/informacje-dla-pacjentow
oferują możliwość skorzystania z konsultacji online a nie tylko wizyty w przychodni w sposób tradycyjny.
Nie ukrywam, że mam koronawirusowe lęki, więc wykorzystuję dzisiaj wszystko,
co może zminimalizować mi do zera wyjścia z domu...

I to wydaje mi sie fajna opcja, dlatego jak znacie to poprosze namiary

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Sprawdzone konsultacje lekarskie on-line?

Post autor: tornado »

w obecnym czasie taka konsultacja jest bardzo przydatna. Ale wiadomo żeby się muc tak skonsultować potrzebujemy komputera. NA stronie itnes/pl/ znajdziesz właśnie odpowiedni spełniający wszystkie twoje oczekiwania. I na dobrze działającym sprzęcie konsultacja przejdziesz gładko nie będziesz się denerwować że coś nie działa . Więc jeżeli właśnie szukasz komputera przydatnego właśnie do tele spotkań znajdziesz go u nich.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Sprawdzone konsultacje lekarskie on-line?

Post autor: violet »

Oj no na to to trzeba teraz szczególnie uważać, bo jak znam życie, to wielu lekarzy nie ma specjalizacji i może się okazać, że nas naciągną na duże pieniądze. To trzeba sprawdzać i tego pilnować. Tak samo, jeśli chodzi o taki rmedyk/pl/ transport medyczny Poznań. Wybierajmy tylko znane i zaufane firmy, a nie nowo powstałych laików.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Sprawdzone konsultacje lekarskie on-line?

Post autor: zdrowaja »

Dzięki za porady!
Ostatnio zmieniony ndz sty 03, 2021 9:29 am przez zdrowaja, łącznie zmieniany 1 raz.

Alexia
Posty: 56
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:26 pm
Re: Sprawdzone konsultacje lekarskie on-line?

Post autor: Alexia »

Została mi polecona bardzo dobra poradnia urologiczna cm-1look/pl/oferta/urologia/ i chciałabym się do niej wybrać wraz z moim mężem. Obydwoje powinniśmy się przebadać jeśli chodzi o układ moczowy. Dla mnie to nie ma żadnego problemu, ale on się jak zwykle wzbrania, bo nie chce aby go obrzezali. Może Wasi mężowie korzystali już z takich wizyt lekarskich z powodu stulejki?

kamilka45
Posty: 16
Rejestracja: pt paź 30, 2020 2:48 pm
Re: Sprawdzone konsultacje lekarskie on-line?

Post autor: kamilka45 »

Teraz wiele takich online konsultacji, ale nie raz nie da się takich konsultacji na odległość wykonać i wtedy warto przyjść do przychodni do cmp.med/pl/cmp-ursynow/urolog/ . Wiele mają tam ciekawych propozycji nowoczesnych leczeń, które przyniosą na pewno rezultat.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Sprawdzone konsultacje lekarskie on-line?

Post autor: Erin »

Czy ja wiem, czy takie konsultacje telefoniczne mogą być skuteczne i dobrze przeprowadzone? Bo jednak co taka normalna wizyta u lekarza to normalna. Poza tym nie każdy tak od razu wie jak opisywać ma dane objawy. Zastanawiam się nad tym czy wyrostek może dawać nam jakieś takie bardziej konkretne objawy świadczące o jego stanie zapalnym? Szukałam więc takich informacji w necie i tutaj lekarzebezkolejki/pl/blog/zapalenie-wyrostka-robaczkowego-jak-je-rozpoznac/w-379 wydaje mi się, że znalazłam to czego poszukiwałam.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Sprawdzone konsultacje lekarskie on-line?

Post autor: zdrowaja »

Można skorzystać czasem z wizyt online, ale nie wszystko może zostać tak zdiagnozowane. Na przykład urazy mięśni, stawów i kości wymagają wizyty u lekarza. Prawda jest jednak taka, że możemy poszukać kogoś odpowiedniego. Ja to lubię też wiedzieć, na czym pracuje lekarz, czy ma dobry program do gabinetu lekarskiego i inne takie rzeczy.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Sprawdzone konsultacje lekarskie on-line?

Post autor: zdrowania »

Ja sobie nie wyobrażam, żeby leczyć się przez internet. Dlatego dobrze, że został u mnie wykryty rak nerki za pomocą badań diagnostycznych w szpitalu Mazovia. Miałam też tutaj wykonywaną operację robotem da Vinci, a później odpowiednia rekonwalescencja i dochodziłam do siebie w bardzo dobrych warunkach i pod opieką świetnych specjalistów.

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: Sprawdzone konsultacje lekarskie on-line?

Post autor: Sabrinka »

Sprawdzone konsultacje lekarskie są bardzo ważne. Dlatego też zastanawiam się nad tym czy by nie umówić męża na wizytę do urologa. Bo jednak nawet facet także raz na jakiś czas powinien udać się do tego lekarza. Więc szukałam gdzie mają dość bliskie terminy i natrafiłam na tę stronę neomedica/pl/oferta/specjalizacje/urologia/ na której to jest przychodnia w której to mają bardzo dobrych specjalistów z dziedziny urologii.


ODPOWIEDZ