Co na wzdęcia i gazy?

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Co na wzdęcia i gazy?

Post autor: nikitta »

Forumowicze, jakie są Wasze sposoby na szybkie pozbycie się wzdęć i gazów?

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Co na wzdęcia i gazy?

Post autor: tornado »

Może najłatwiej po prostu oczyścić sobie z toksyn organizm by mógł się zresetować i funkcjonować na nowo. Na stronie bee/pl/zlote-mleko-wlasciwosci-i-przepis-a-704.html jest bardzo smaczny przepis który jest zdrowy oczyszcza właśnie organizm i dodatkowo nie zabiera nam energii. Poczytaj sobie na pewno po nim samopoczucie Ci się polepszy.

Lilka
Posty: 15
Rejestracja: sob mar 28, 2020 3:07 pm
Re: Co na wzdęcia i gazy?

Post autor: Lilka »

Tabletki i preparaty mogą wspomóc takie dolegliwości, ale na dłużą metę to trzeba by było zmienić sposób odżywiania. Ja też czasem miewam niestrawności, a w dodatku nie mam czasu na gotowanie. Dlatego postanowiłam zamówić specjalny catering dietetyczny dietly/pl/catering-dietetyczny/siemianowiceslaskie . Oczywiście najpierw skonsultuję dolegliwości z dietetykiem.

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 01, 2020 3:36 pm
Re: Co na wzdęcia i gazy?

Post autor: Edi88 »

Jeśli dotyczy Cię właśnie ten problem to miej na uwadze, iż znam stronę, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej bardzo wartościowych informacji na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - pizza-pec24.cz .

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Re: Co na wzdęcia i gazy?

Post autor: Marzena21 »

Jeśli pragniesz się douczyć na ten temat więcej to radzę wejść sobie na stronę - infragastro/pl . Osobiście uważam, że tutaj odszukasz najpotrzebniejsze info w nawiązaniu do owego wątku. Według mnie źródło solidnej wiedzy.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Co na wzdęcia i gazy?

Post autor: Franczeska »

A jak sobie radziłyście ze wzdęciami i gazami w ciąży? Czytałam ostatnio na stronie internetowej mustela/pl/mustela-blog/16-tydzien-ciazy-kalendarz-ciazy, że takie obajwy są normalne na przykład dla szesnastego tygodnia... macie na to jakieś sprawdzone sposoby?

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Co na wzdęcia i gazy?

Post autor: zuzia852 »

Na początek warto zorientować się skąd takie dolegliwości. Czy to niestrawność czy może coś poważniejszego? Na stronie: naszarecepta/pl/wszystko-co-wazne-na-temat-wrzodow-na-zoladku-co-jesc-jak-leczyc/ przeczytaj sobie wpis, który sporo powie Ci o wrzodach na żołądku. Polecam


ODPOWIEDZ