Ginekolog w Rzeszowie

Ennia
Posty: 90
Rejestracja: śr kwie 01, 2020 6:50 am
Ginekolog w Rzeszowie

Post autor: Ennia »

Zbliża się czas badań prenatalnych I trymestr. To moja pierwsza ciąża. Na jakie badania się zdecydowałyście i dlaczego? Rozwazam badanie usg prenatalne plus sanco. Czytalam, że Pappa to tylko statystyki i można się nabawić tylko nerwów, a w razie co i tak trzeba robić dodatkowe badania. Wiec może lepiej odrazu zainwestować w sanco? Proszę o Wasze doświadczenia.

No i szukam też ginekologa w Rzeszowie

Miri
Posty: 83
Rejestracja: wt mar 31, 2020 1:42 pm
Re: Ginekolog w Rzeszowie

Post autor: Miri »

Ja robiłam najpierw pappe i usg. Usg wyszło idealnie. Pappa zle. Więc zrobiłam też nifty pro. I nie uważam,że pappa to statystyki. Bo dzięki pappie wiedziałam,że muszę przyjmować acard całą ciążę I wiedzieliśmy,że poród moze być z niespodziankami. Wiadomo,że było stresu gdy pappa zle wyszła. Ale mogło być więcej gdyby nie ona. W Rzeszowie warto jest zapisać się na konsultację do pani doktor https://ginekolog-rzeszow.pl/

Franczeska
Posty: 314
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Ginekolog w Rzeszowie

Post autor: Franczeska »

Bez względu na to, czy wybieracie się do ginekologa czy też do innego specjalisty pamiętajcie o tym, żeby zawsze odwoływać te wizyty, na które z jakiegoś powodu nie możecie się stawić. Nie wiecie, jak odwołać wizytę u lekarza? Zazwyczaj wystarczy po prostu zadzwonić i poinformować o swojej nieobecności.

Kamilla36
Posty: 95
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Ginekolog w Rzeszowie

Post autor: Kamilla36 »

W Polsce zazwyczaj nie ma żadnego problemu, aby dostać się do specjalistów, na których usługach nam zależy. Większy problem pojawia się w momencie, kiedy żyjemy za granicą i nie zawsze możemy pójść do polskich lekarzy. Z myślą o polskich pacjentach w Londynie powstawała klinika https://polski-lekarz.london/uslugi/ginekologia/ , która daje pacjentkom szerokie możliwości skorzystania z różnych dziedzin medycyny kobiecej.


ODPOWIEDZ