Maski ochronne gdzie kupujecie?

odzywka
Posty: 8
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:47 pm
Maski ochronne gdzie kupujecie?

Post autor: odzywka »

Chciałabym się mniej więcej zorientować gdzie można znaleźć dość ciekawy wybór w maseczkach ochronnych? Bo wiecie nie chcę kupować byle gdzie dlatego też chciałabym znaleźć taką w miarę zaufaną stronę z maseczkami. I tak dostałam namiary na tę stronę ceneolokalnie/pl/szczecin/maski-przeciwpylowe-i-ochronne na której to każdy znajdzie dla siebie takie maseczki o jakie mu najbardziej chodzi.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Maski ochronne gdzie kupujecie?

Post autor: zezowaty »

Może zobacz te ofertę tu nietylkofiranki/pl/maseczki-ochronne/1629-4385-maseczka-ochronna-bawelniana-.html Są tu maseczki ochronne, dwustronne, bawełniane. Można w nich swobodnie oddychać, mówić, są bezzapachowe. Ja wybrałem kolor czaarny. Są tu też inne kolory do wyboru.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Maski ochronne gdzie kupujecie?

Post autor: sofia11 »

Najlepiej zamawiać u producenta np. tutaj medicamask/pl/maseczki-ochronne Ja ostatnio robiłam zapas maseczek do firmy. Nosimy je na co dzień, często zmieniamy, więc zapasy musza być. Dla nas bezpieczeństwo jest najważniejsze.

irenka
Posty: 191
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Maski ochronne gdzie kupujecie?

Post autor: irenka »

Teraz jest wiele sklepów, które mają w ofercie maseczki. Raczej nie ma problemu z ich zakupem. Ale trzeba wiedzieć co kupować, bo nie wszystkie maseczki są tak samo skuteczne. Poczytaj tutaj dragonmask/pl/blog/maseczka-ochronna-ffp2-co-oznacza-jak-wyglada-jak-dlugo-nosic-jak-dezynfekowac-gdzie-kupic o ochronie jaką dają maseczki ffp2. To najlepszy z możliwych typów maseczek.


ODPOWIEDZ