Gastronomiczna gofrownica

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Gastronomiczna gofrownica

Post autor: Iskra »

Hejka! Zastanawiam się od dłuższego czasu nad zakupem gastronomicznej gofrownicy, jednak nie wiem zbytnio na jaką ofertę warto się zdecydować. Pomożecie? Dużo dobrego od znajomego słyszałem o tej ofercie https://gastroplaneta.pl/pl/c/Gofrownic ... omiczne/55 . Może rzeczywiście warto się tutaj na coś skusić? Dajcie znać proszę.

charakterna
Posty: 44
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Gastronomiczna gofrownica

Post autor: charakterna »

No, fajnie... Sprzęt jest bardzo potrzebny w gastronomii, bez tego nie idzie się obejść. Możesz tez tutaj wpaść nerezove24.cz i poczytać sobie artykułów odnośnie właśnie wyposażeni gastronomicznego i ogólnie o prowadzeniu takiego biznesu. Tam znajdziesz artykuły na najróżniejsze tematy.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Gastronomiczna gofrownica

Post autor: Franczeska »

My również mamy w naszej firmie kilka takich gofrownic, ponieważ serwujemy w naszej kawiarni między innymi pyszne gofry. Ostatnio jednak coś zaczęło szwankować w jednej gofrownicy, prawdopodobnie jest to problem z grzałką. Czy orientujecie się może, gdzie można zamówić takie zamienne części do gofrownic? Czy lepiej Waszym zdaniem wymienić takie części, czy kupić nową gofrownicę? Jak wy radzicie sobie w przypadku takich awarii w Waszych punktach gastronomicznych?

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Gastronomiczna gofrownica

Post autor: bodo »

Najlepiej robić zakupy w specjalistycznych sklepach. Jeśli szukacie ciekawych i praktycznych rozwiązań i chcecie się kompleksowo zaopatrzyć, to warto odwiedzić ten sklep gastropuls/pl . Mają tam różne urządzenia, akcesoria i sprzęt, który się przyda i to niezależnie od profilu działalności. Oczywiście wszelkie zakupy można tam zrobić online.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Gastronomiczna gofrownica

Post autor: zuzia852 »

Poszukiwania gastronomicznego sprzętu nie należy do łatwych zadań. Na stronie: gastromocni/pl/obrobka-termiczna znajduje się sprzęt gastronomiczny do obróbki termicznej żywności. Warto właśnie tutaj wyposażyć swoją gastronomię, bo produkty są w dobrych cenach.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Gastronomiczna gofrownica

Post autor: bubaa »

fajnie, ze teraz w internecie jest tak wiele sklepów z wyposażeniem gastronomicznym :) ja mogę dać Wam namiar na sprawdzona firmę Bakeres bakeres/pl/. W ich ofercie znajdziecie różnego rodzaju piece, kompletne linie produkcyjne czy ułatwiające i przyspieszające prace systemy załadunkowo-rozładunkowe. Warto bo stosunek jakości do ceny jest naprawdę bardzo dobry :)

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Gastronomiczna gofrownica

Post autor: patrycja7 »

Myślę, że patelnie też Wam się przydadzą. Polecam więc zajrzeć do Sklepu Technica. Tam znajdziecie między innymi właśnie takie akcesoria: sklep.technica/pl/patelnie-do-nalesnikow/patelnia-z-aluminium-do-nalesnikow-z-powloka-ptfe-o-srednicy-240-mm-contacto-5074-260 . Uważam, że to trafione rozwiązanie.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Gastronomiczna gofrownica

Post autor: Kswerk »

Przydadzą się w takim razie też jakieś dobre gofry w proszku! na lodypetra/pl/gofry-biszkoptowe/ na pewno znajdziesz ogromny wybór smaków :) i są naprawdę proste w przygotowaniu


ODPOWIEDZ