Oświetlenie

blobers
Posty: 14
Rejestracja: ndz lis 01, 2020 7:09 pm
Oświetlenie

Post autor: blobers »

Muszę wam powiedzieć że taki https://spectrumsmart.pl/ sklep z inteligentnym oświetleniem to strzał w dziesiątkę. Mają tu wszystko. Sterowanie oświetleniem, inteligentne żarówki czy żarówki wi fi. Moim zdaniem koniecznie powinniście tu zajrzeć

bodo
Posty: 91
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: bodo »

Sklep z oświetleniem znajdziecie pod tym adresem https://www.elmarco.pl/oferta/miejsce-u ... e/parkingi . Jest tam wiele ciekawych propozycji dopasowanych do konkretnych potrzeb. Myślę, że warto kupować w sprawdzonych miejscach. Lampy muszą być solidne i przede wszystkim dopasowane do konkretnych potrzeb i możliwości finansowych.

menni
Posty: 40
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: menni »

Ja się zastanawiam jakie oświetlenie do łazienki wybrać i po lekturze artykułu https://kb.pl/porady/tasmy-led-w-lazien ... rac-_wp20/ pomyślałam by wykorzystać taśmy led jako oświetlenie dodatkowe, wprowadzające nastrój. Co o tym sądzicie? Dobry pomysł?

treska
Posty: 40
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: treska »

Skoro już mowa o oświetleniu, to mnie ostatnio zaczął zastanawiać inteligentny włącznik światła i myślę o zakupie takich wlączników do swojego mieszkania. Może ktoś z was też się na nie zdecydował i może wypowiedzieć się nieco szerzej na ten temat? Byłabym naprawdę bardzo wdzięczna!

charakterna
Posty: 32
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Oświetlenie

Post autor: charakterna »

Zdecydowanie warto byłoby też odwiedzić sobie epstryk.pl, który oferuje oświetlenie ogrodowe, czy też do domu. Tam wybór macie naprawdę ogromny i zróżnicowany, tak samo jak i ceny. Można dostać coś tańszego, a można dostać coś całkiem drogiego. Także warto przyjrzeć się ich pełnej ofercie.


ODPOWIEDZ