Wyposażenie łazienki

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Wyposażenie łazienki

Post autor: Marzena21 »

Jeśli chcesz się doedukować na ten temat więcej to radzę wejść sobie na stronę - https://superbateria.pl/producent-ferro . W mojej ocenie w tym miejscu odnajdziesz najbardziej potrzebne rzeczy odnośnie owego tematu. Według mnie źródło porządnej wiedzy.

malinka
Posty: 72
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: malinka »

Świetnie. Też sobie sprawdzę propozycje, które są tam dostępne. Ja mogę powiedzieć, że wiele ciekawy ofert też znalazłam tutaj https://sklepmo.pl/pol_m_OUTLET_Plytki- ... e-166.html . Muszę powiedzieć, że oni oferują naprawdę bardzo dobre płytki, ale też i wyposażenie- baterie, prysznice, wanny, meble.

lunka
Posty: 67
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: lunka »

Wyposażenie wyposażeniem, ale ważniejszą kwestią są płytki. W końcu ich tak czesto się nie zmienia, dlatego jak już je kupujecie - postawcie na jakość. Bardzo fajną ofertę znajdziecie na stronie sklepu https://plytki24.pl/gresy-szkliwione Myślę, że coś wam wpadnie w oko , bo naprawde jest w czym wybierać :)

zdrowaja
Posty: 46
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: zdrowaja »

Właściwie to ja szukam ładnego wyposażenia łazienki i na razie nie będę w stanie budować czegoś dodatkowego, bo koszty są spore. Ale po płytki to się do salonu Klink https://klink.pl wybiorę. Wiem, że mają naprawdę piękne wyposażenie i nic nie będzie w stanie wam zepsuć zakupów. Mówię to jak najbardziej szczerze.

treska
Posty: 49
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Wyposażenie łazienki

Post autor: treska »

Przede wszystkim to nie zapominjcie o podstawowej rzeczy, czyli płytkach! Dobrze dobrane będą nie tylko funkcjonalne, ale również pełnić funkcję dekoracyjną. Mnie do głowy przychodzi ten sklep https://modnalazienka.pl/category/plytk ... cturer=113 bo jak sami widziecie, jest w czym wybierać, a jakościowo też jest super!


ODPOWIEDZ