Gry na komputer

Karcia
Posty: 18
Rejestracja: pt mar 27, 2020 5:22 pm
Gry na komputer

Post autor: Karcia »

Gdyby ktoś z Was był zainteresowany zakupem przygodowej gry na PC, to warto zerknąć na ten ranking ekspert.ceneo/pl/gry-przygodowe . Mój syn bardzo wychwala te gry i koniecznie chce sobie jakieś z tej strony kupić. Nie wiedziałam, że aż tak bardzo go pasjonują i przyznam, że zastanawiam się, czy sama też nie spróbuję. Zawsze to trochę inne hobby od tych, które już mam :)

Genadi1637
Posty: 1
Rejestracja: pn lis 23, 2020 2:27 pm
Re: Gry na komputer

Post autor: Genadi1637 »

Jeśli chodzi o gry to np. na stronie polski-sloty/com/game-of-thrones/ znajdziecie spory wybór ciekawych gier. Według mnie warto wziąć pod uwagę tą stronę, ponieważ tego typu gry są naprawdę fajne.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Gry na komputer

Post autor: bodo »

Patrzcie tutaj gram/pl/artykul/2020/12/31/najwazniejsze-polskie-premiery-2021-roku-zapowiada-sie-szalony-czas.shtml . Macie tam ciekawy artykuł na temat najważniejszych polskich premier gier 2021 roku. Można się tam naprawdę sporo dowiedzieć. Poza tym znajdziecie tam sporo cennych informacji, porad i przede wszystkim recenzje.

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Gry na komputer

Post autor: zdrowaja »

Ja wiem, że wygodniej jest odpalić komputer, ale jeśli o mnie chodzi, to ja staram się dziecko aktywizować. Dziś patrzę na używane deskorolki , bo wiem, że czegoś takiego nie ma, a to mu się na pewno przyda. Stąd mam wrażenie, że to ważne dla każdego dziecka. Nie ma to jak szukanie odpowiedniego zajęcia, fajnego i pobudzającego.

miksturka
Posty: 182
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Re: Gry na komputer

Post autor: miksturka »

a gdzie zamawiacie akcesoria gamingowe??? Jesli ktos by szukal to warto sobie zerknac na genesis, maja wszystko co niezbedne do grania

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Gry na komputer

Post autor: bubaa »

te gry mają to do siebie, ze zwykle są płatne. jeśli szukacie miejsca z dostępem do wielu gier to polecam aplikację Provema :) tu bez problemu zakupicie klucze do 25 tysięcy gier :) super opcja dla każdego gracza, mój narzeczony korzysta z tego regularnie i bardzo sobie chwali to rozwiązanie.


ODPOWIEDZ