komiksy

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
komiksy

Post autor: Danuta »

Czytacie komiksy? Jakie byście mogli polecić? Ja ostatnio trafiłam na taką ofertę tu taniaksiazka/pl/uniwersum-dc-lewiatan-p-1407830.html Komiks z plejadą bohaterów. Ciekawe wydarzenia, Przerażający wrogowie, chwile zwątpienia i porażki. Ten komiks gwarantuje dobrą zabawe. A ilustracje bardzo ładnie narysowane.

Sabrinka
Posty: 22
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:56 pm
Re: komiksy

Post autor: Sabrinka »

Komiksy to super sprawa, ale nie dla kogoś kto nie przepada za czytaniem. I do takiego grona osób można zaliczyć mojego syna i męża. Zauważyłam, że od jakiegoś czasu polubili wspólne granie na komputerze czy konsoli. Może to i lepsza forma spędzania czasu niż coś innego. Więc chcąc im jakoś urozmaicić takie granie zakupiłam stąd ekspert.ceneo/pl/gry-podobne-do-lol bardzo nowoczesną grę. Mam nadzieję, że wciągnie ich ona

lunka
Posty: 331
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: komiksy

Post autor: lunka »

Też od czasu do czasu czytam komiksy, ale przyznam szczerze że jak już mam ten wolny czas to wolę wybrać się do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Szkoda,że przez pandemię wszystko jest zamknięte.. Niemniej jednak, widziałam że na fejsie organizują fajne wydarzenia, jak na przykład ta wystawa: facebook/com/watch/?v=219876985750555 Może i was zainteresuje? :)


ODPOWIEDZ