Polskie morze: wolicie domki czy apartamenty?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Polskie morze: wolicie domki czy apartamenty?

Post autor: Ive »

Polskie morze: wolicie domki czy apartamenty?
Jak już wybieracie taki typ wakacji, to która forma spanka wg Was jest lepsza?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Re: Polskie morze: wolicie domki czy apartamenty?

Post autor: Tropicielka »

Dla mnie najbardziej klimatyczny jest jednak domek nad morzem,
lubię po prostu to poczucie spania z kimś miłym w małym, romantycznym domku, swobodę, przestrzeń i poranna wypady na plażę.
No i to, że wszystko trzeba sobie robić samemu, kelner nie przyniesie hihi, ma to urok
ZObacz te domki: herbalsglamping.eu/nasze-domki/
w Mielnie - zaliczyłam ostatnio 8-)

Niko_dem
Posty: 74
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Polskie morze: wolicie domki czy apartamenty?

Post autor: Niko_dem »

Ciężko powiedzieć, najważniejsze żeby pokój był z widokiem na morze morskiwidok/com/pl/krynica-morska-pokoje-z-widokiem-na-morze/ a takie znaleźć można w ofercie hotelu Morski Widok. W tym roku mieliśmy okazję spędzić cudowny tydzień w Krynicy Morskiej w tym właśnie hotelu, który zachwyca nie tylko samą lokalizacją - bliżej morza już się chyba nie da, ale również miłą i pomocną obsługą.

paja3
Posty: 4
Rejestracja: śr paź 21, 2020 5:57 pm
Re: Polskie morze: wolicie domki czy apartamenty?

Post autor: paja3 »

Ja od siebie polecam hotel w Kołobrzegu: hotelmonalisa/pl/ - świetne miejsce.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Polskie morze: wolicie domki czy apartamenty?

Post autor: Franczeska »

Ja najbardziej nad polskim morzem lubię miejsca, w których mogę się też odprężyć w luksusowym SPA. Szukałam właśnie jakiś ofert na nadchodzące wakacje i spodobała mi się oferta na stronie internetowej sandraspa/pl/spa/. Jak widać Sandra SPA w Pogorzelicy ma do zaoferowania sporo atrakcji - basen termalny, łaźnie tureckie, grotę lodową i wiele innych. Czy ktoś z Was miał okazję tam wypoczywać? I jak wrażenia?

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Polskie morze: wolicie domki czy apartamenty?

Post autor: violet »

W sumie domki, w których byliśmy, zainspirowały mnie to postawienia czegoś takiego niedaleko domu. Latem tak naprawdę będziemy się przenosić i będziemy nocować na tyłach domu. Tu dreamwoodhouse/com/ macie ogólnie to, co przeglądałam. Ciekawa oferta, nie uważacie?

karinaMa
Posty: 250
Rejestracja: śr gru 16, 2020 5:31 pm
Lokalizacja: TEKST SPONSOROWANY
Re: Polskie morze: wolicie domki czy apartamenty?

Post autor: karinaMa »

To jednak bardzo indywidualna sprawa. Ja akurat cenię sobie domki, ale rozumiem ludzi, którym bardziej podobają się apartamenty. Zresztą na forum wpieknyrejs/pl/forum/ macie możliwość poznania plusów i minusów obu tych lokalizacji, więc warto byłoby na pewno przyjrzeć się temu z bliska.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Polskie morze: wolicie domki czy apartamenty?

Post autor: sofia11 »

Ja coraz częściej myślę o wyprawie do Chin z sunsara/pl/zwiedzanie/ Widziałam, że w ofercie mają 20-dniową wyprawę podczas której można zwiedzić wiele niesamowitych miejsc w Chinach. W wyprawie bierze udział niewielka grupa ludzi, więc można też zawrzeć nowe znajomości :)

treska
Posty: 260
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Polskie morze: wolicie domki czy apartamenty?

Post autor: treska »

Ja nie lubię przepłacać, dlatego zawsze szukam najtańszych noclegów. Niedawno byliśmy w Niechorzu i zatrzymaliśmy się w tawernapodwodnikiem/pl/ Cudowne miejsce i co ważne - ich pokoje znajdują się zaraz obok plaży.


ODPOWIEDZ