Catering

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Catering

Post autor: nikitta »

Siemka! Czy ktoś z was zna może jakąś sprawdzoną firmę, która oferuje catering? Ostatnio poszperałem trochę w internecie na ten temat i trafiłem na ten link https://www.catering-dieta.pl/nasze-die ... aco-plynna . Zaciekawiła mnie dieta oczyszczająco płynna. Myślicie, że warto się na nią zdecydować? A może lepiej poszukać czegoś innego?

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Catering

Post autor: Android »

Jak poszukujesz cateringu dietetycznego to najlepszym wyjściem będzie postawienie na ofertę tego bedietcatering/pl/elblag/ który ma poparcie samej Ewy Chodakowskiej. Mają świetne menu zbilansowane pod ciebie i zapewniające najlepsze witamy i wartości odżywcze. Jeśli dodatkowo dietę wzmocnisz ćwiczeniami szybko zyskasz wymarzoną sylwetkę.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Catering

Post autor: gitarka »

Zdecydowanie polecam afterfit-catering/pl/dieta-weganska . Ja biorę od nich catering dietetyczny, a dokładniej właśnie dietę wegańską. Bardzo cenię ich za dużą różnorodność posiłków. Jest smacznie, wygodnie i niedrogo. Koniecznie zapoznajcie się z ich ofertą.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Catering

Post autor: pariss »

Jestem jak najbardziej na tak :) tym bardziej, ze obecnie cena za catering wcale nie jest wygórowana choć to też pewnie zależy od konkretnego miasta czy firmy. Ja jestem zadowolona z diety wykupionej w Labolatorium Kalorii laboratoriumkalorii/pl/jak-zamawiac. Smacznie, pożywnie a do tego niedrogo.

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Catering

Post autor: bubaa »

a jest tu ktoś z Łodzi ? jeśli tak to od niedawna można tu zamówić sobie taką indywidualnie dopasowaną dietę w Victory Diet. Różna kaloryczność i rodzaje diet, indywidualne podejście do klienta, rozsądne ceny. Dostawy posiłków na cały dzień zawsze terminowe, wszystko jest przygotowywane na świeżo.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Catering

Post autor: violet »

W sumie ja myślałam o cateringu, ale niestety, nie mieszkam w żadnym większym mieście i tutaj nikt nie dojeżdża. Dlatego muszę się starać sama to wszystko ogarniać. Na szczęście tutaj dietly/pl/blog/ mam sporo porad na temat diet. Dla mnie to ważne, bo jednak jesteśmy zdecydowanie oboje zbyt obciążeni po prostu wagą, a ja sama nie umiałabym tego wszystkiego zrobić. Dlatego muszę sprawdzić pomoce.

Marson
Posty: 74
Rejestracja: wt wrz 15, 2020 2:28 pm
Re: Catering

Post autor: Marson »

A co w takim razie sądzicie na temat cateringu dietetycznego, także w wersji diety sokowej? W mojej opinii warto postawić na taką opcję, jeżeli przede wszystkim zależy Wam na zrzuceniu zbędnych kilogramów, pozbyciu się toksyn z organizmu i jednocześnie dużo lepszym samopoczuciu to jak najbardziej warto odwiedzić stronę Nuja nuja/pl/ i zamówić sobie taki zestaw na 3, czy 5 dni robiąc skuteczny detoks od tego całego złego jedzenia :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Catering

Post autor: chorobo »

Przyznam szczerze, że mam już dość gotowania, między tylko mam taką możliwość, zamawiam. Widziałam że tutaj cateringowy/com/catering-na-wigilie/ można liczyć nawet na catering z okazji Wielkanocy, więc uważam naprawdę świetne rozwiązanie. Jeżeli również poszukujecie tego typu usług, to koniecznie się do nich zgłoście.


ODPOWIEDZ