Rozwód Trójmiasto

Kamilla36
Posty: 90
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Rozwód Trójmiasto

Post autor: Kamilla36 »

Orientujecie się, jak długo czeka się teraz na sprawę rozwodową w Trójmieście? I do jakiej kancelarii zgłosić się po pomoc prawną w tej kwestii? Rozwód nie będzie łatwy, więc chętnie skorzystam z pomocy osób, które mają dość duże doświadczenie w tym temacie.

zuzia852
Posty: 709
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Rozwód Trójmiasto

Post autor: zuzia852 »

Niestety nie wiem, jak długo się teraz czeka, bo to się bardzo często zmienia i też znaczenie ma tutaj konkretnie miasto :( Jeśli chodzi o wsparcie prawne, to słyszałam, że doświadczenie ma mecenas Mindykowski.

Kamilla36
Posty: 90
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Rozwód Trójmiasto

Post autor: Kamilla36 »

Właśnie najbardziej boję się tego oczekiwania na rozprawę, bo chyba w tym czasie zje mnie stres... Dzięki za podpowiedź. Właśnie sprawdzam adres i numer do tego mecenasa :)

malinka
Posty: 253
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Rozwód Trójmiasto

Post autor: malinka »

Czy w Waszym mieście również odrestaurowuje się parki? My jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni, bo jednak wiemy, jakie to ważne w kontekście rozwoju całego miasta. Zarówno starsi, jak i młodzi, w tym dzieci, korzystają z takich miejsc. I może w ogóle warto zadbać o drzewa, kupując drzewołazy dla usprawnienia pracy osób zajmujących się porządkiem miejskim? Co wy na to?


ODPOWIEDZ