Szukam prezentu dla taty

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Szukam prezentu dla taty

Post autor: nikitta »

Hejo. Jak w temacie - szukam inspiracji na prezent dla taty. Macie w tym jakieś doświadczenie i możecie coś polecić? Ja się obecnie zastanawiam szczególnie nad https://jmproducent.pl/reczniki/recznik ... -dla-taty/ Co sądzicie? jest to Waszym zdaniem warte uwagi?

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: Luna077 »

Myślę, że dla każdego faceta bardzo fajnym prezentem byłyby ciuchy :) Przynajmniej ani mój tata ani mąż nie lubię kupować ubrań, więc zawsze cieszą się, kiedy dostaną ode mnie jakis ciuch w prezencie. Ładne i modne ubrania męskie można znaleźć tutaj - dstreet/pl/pol_m_Odziez-Meska_Spodnie_Joggery-971.html Ciuchy pochodzą z najnowszych kolekcji, więc bez wątpienia będą hitem modowym w nadchodzącym sezonie.

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: wodzirej »

Faktycznie jeśli chodzi o prezent dla taty to jest z tym jakiś problem. Dlatego też ja postawiłam na bardziej praktyczny prezent i zaprosiłam tatę w ramach prezentu na kolację do restauracji Garo Sushi w Warszawie. Wiem, że tam podają dania kuchni japońskiej, która jest niezwykła pod każdym względem. No i oczywiście to niesamowicie smaczne i wyjątkowe sushi, Mniammm. Tata także był bardzo zadowolony z takiego prezentu

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 102
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: nikitta »

Świetnym pomysłem na prezent może być na przykład lornetka. Do takiego zakupu polecam ten sklep https://epasjonaci.pl/pl/menu/lornetki-430.html . Mają oni tam rzeczy o najwyższej jakości w świetnych cenach. Sam kupiłem taki prezent dla mojego przyjaciela i był zachwycony. Nie znajdziecie lepszego pomysłu na prezent.

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: tornado »

Każdy lubi co innego , mój tata na przykład bardzo lubił czytać. Więc ja w prezencie kupiła bym mu taniaksiazka/pl/nasze-wszystkie-swiatla-jamie-mcguire-p-1338097.html jemu by się na pewno spodobała. Oczywiście nie każdy musi lubić ten sam gatunek literacki ale ogólnie jest tyle fajnych nowości że na pewno nie będzie problemu ze znalezieniem odpowiedniej.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: goskaa54 »

Ja bardziej rozglądam sie za prezentem dla mamy bo dzień matki sie zbliża a ja jeszcze nic nie kupiłam. Bardzo spodobała mi sie ta bombonierka smaczajama/pl/pl/p/Bombonierka-Cherry-Tree-Wisnie-suszone-w-czekoladzie-150g/9806 Moja mama uwielbia suszone wisnie i czekoladę więc połączone powinny jej przypasować do gustu.

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: Mirkowa »

ja swojemu kupiłam wolnowar Crock Pot, żeby zdrowo gotował i zdrowo się odżywiał bo już mu się zaczynają pojawiać objawy chorób od złej diety za duży cukier i cholesterol

Awatar użytkownika
Zygmunt
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:07 am
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: Zygmunt »

Bardzo przydatne rady. Wielkie dzięki za pomoc!

Franczeska
Posty: 312
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: Franczeska »

A może tacie przydałby się jakiś nowy perfum? Widziałam ostatnio spory wybór fajnych zapachów męskich na stronie internetowej francuskieperfumy/pl/markowe-perfumy-meskie. Ceny w tym sklepie są naprawdę atrakcyjne, więc chyba warto się tam rozejrzeć, polecam ;)

gitarka
Posty: 179
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: gitarka »

A co powiesz na przykład na rękawiczki? Wiem, że mój tata nosi jesienią i zimą rękawiczki dlatego wydaje mi się, że dla niego byłby to dobry prezent. Rzuć okiem na takie rękawiczki męskie z technologią dotykową: napogloves/pl/sklep/rekawiczki-meskie/napogent-czarny-szary/ .


ODPOWIEDZ