Szukam prezentu dla taty

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: Erin »

A co powiesz na wykupienie lotu w symulatorze lotu? Bo ja uważam, że to całkiem niezły pomysł na prezent. Widziałam, że w AirPoint mają wiele różnych takich możliwości. Więc z ochotą przeglądałam ich oferty i zaciekawił mnie taki pakiet dla dwojga. Także myślę, że to super pomysł na prezent dla taty a przy okazji mama także będzie mogła zobaczyć jak to jest być za sterami samolotu.

Adrianwasilewski21
Posty: 5
Rejestracja: czw sie 20, 2020 12:29 am
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: Adrianwasilewski21 »

Moim zdaniem fajny prezent możesz znaleźć w każdym sklepie. Może potrzeba ci inspiracji? Spójrz na taką ofertę.

gitarka
Posty: 179
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: gitarka »

Jeśli tata ma w miarę nowy samochód i kluczy do samochodu keyless to możesz kupić mu na przykład takie etui na ten kluczyk: e-keyless/pl/etui-keyless-na-kluczyki. Etui zwiększa bezpieczeństwo bo chroni przed wykradnięciem sygnału z kluczyka.

pariss
Posty: 169
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: pariss »

Ja mysle, ze perfumy to dobry pomysł :) przydają się w sumie każdego dnia więc to pomysł na praktyczny upominek. Zapachów do wyboru też jest bardzo dużo, zerknij sobie na przykład na te Perfumy męskie Mexx perfumetki/pl/96-mexx-perfumy-l-amour. Fajne i na dzień do pracy i na wieczór na jakieś wyjście. są trwałe, wyraziste. warto! :)

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: sofia11 »

A co twój tata lubi robić? Ma jakieś zainteresowania? Mój np. uwielbia gry komputerowe, więc na urodziny lub święta dostanie ode mnie tą grę ekspert.ceneo/pl/the-last-of-us-2-informacje-spekulacje-zwiastuny-data-premiery Uważam, że gry związane z zainteresowaniami danej osoby są najlepsze! Zawsze możesz taż dać pieniądze i sam sobie coś kupi.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: AsiaS »

A myślałaś nad perfumami? Fajny prezent dla każdego mężczyzny. Ja ostatnio na święta kupowałam swojemu tacie jego perfumy francuskieperfumy/pl/ysl-l-homme.html :) Może znajdziesz tam coś dla niego?

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: bodo »

A tutaj powiatsuski24/pl/polecamy/jaka-whisky-wybrac-na-prezent-dla-faceta-podpowiadamy/vxk już zaglądaliście? Jeśli nie macie idealnego pomysłu na upominek, to warto się tam rozejrzeć. Macie tam ciekawy artykuł, w którym znajdziecie podpowiedzi. Prawda jest taka, że zawsze należy wybierać prezenty, które danej osobie sprawią ogromną radość.

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: goskaa54 »

Wszystko zależy od tego czym się tata interesuje, mój jest zapalonym czytaczem wszystkiego co ma związek z 2gą Wojną Św. Więc na urodziny chcę kupic mu tę książkę taniaksiazka/pl/hitler-upadek-zla-1939-1945-volker-ullrich-p-1477011.html Mam nadzieję że będzie mu się podobała. Tytuł mnie bardzo przekonuje.

kasiunia
Posty: 455
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: kasiunia »

Mój ojciec ma pasję, którą dzieli z wieloma kolegami - wędkarstwo.Co zatem byście mu chcieli kupić z okazji urodzin ? Myślę ,że wybór prezentu dla takiej osoby nie jest zbyt trudny. Znalazłam internetowy sklep wędkarski - jmcadventure/com/pl/ ,gdzie można dostać wiele gadżetów wędkarskich.Radzę się tylko osoby zorientowanej w tematach wędkarskich by nie popełnić jakiejś wędkarskiej gafy.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Szukam prezentu dla taty

Post autor: violet »

Szukanie takiego prezentu nie jest wcale trudne, jeśli się kierujemy miłością, wsparciem i jakimś takim w ogóle podejściem, że znamy naszego bliskiego. I wtedy przecież można poszukać odpowiedniego prezentu. Tutaj godstoys/pl/wszystkie-gadzety macie np.: sporo gadżetów, które świetnie nadają się do sprezentowania komuś bliskiemu. Sprawdźcie je koniecznie.


ODPOWIEDZ