Serwis Apple

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Serwis Apple

Post autor: Laieta40 »

Hejka! Poszukuję dobrego i sprawdzonego serwisu Apple w Krakowie. Wiecie coś na ten temat i możecie kogoś polecić? Jak na razie sporo dobrego słyszałem na temat tej firmy https://flixapple.com/serwis-krakow/ . Posiadają oni całkiem sporo pozytywnych opinii. Myślicie, że warto im oddać swój sprzęt?

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Serwis Apple

Post autor: bodo »

Jeśli poszukujecie autoryzowanego serwisu, to na pewno warto sobie zerknąć na tę stronę idream/pl/serwis/cennik/iphone/wymiana-wyswietlacza/ . Macie tam bowiem namiar na serwis Apple. Rozejrzyjcie się tam na spokojnie. Jest tam również cennik, więc można spokojnie zweryfikować co i ile będzie kosztować i na jaką kwotę należy się przygotować.

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Serwis Apple

Post autor: wodzirej »

Teraz to mamy takie modele telefonów, że bardzo rzadko one się psują. Ale za to jak cokolwiek się w nich zepsuje to ciężko jest znaleźć dobry i sprawdzony serwis telefonów. Dlatego tak bardzo ważne jest to, aby dany serwis zajmował się naszym modelem telefonów. Z racji, że mam Huawei to znalazłam ten serwis medicphone/pl/serwis-naprawa-telefonow/serwis-huawei/ który okazał się bardzo dobrym wyborem. Lepiej trafić nie mogłam.


ODPOWIEDZ