laptop do gier

zezowaty
Posty: 20
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
laptop do gier

Post autor: zezowaty »

Szukam dobrego laptopa do gier - mozecie coś polecić

Danuta
Posty: 26
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: laptop do gier

Post autor: Danuta »

Mogę ci polecić przeczytanie tego artykułu tu https://thinkbooki.pl/jak-dobrac-laptop-do-gier/ W nim znajdziesz wszystkie istotne wiadomości o laptopie do gier. Na co zwracać uwagę, jakie oprgramowanie wybrać itp. To jeden z artykułów w blogu poświęconemu laptopom - bardzo dobrze opracowany.

Jarsek
Posty: 15
Rejestracja: pn wrz 14, 2020 5:21 pm
Re: laptop do gier

Post autor: Jarsek »

Warto w takim razie sprawdzić wszystkie interesujące możliwości jakie są na rynku dla graczy. My zdecydowaliśmy się postawić wcześniej na portal - https://www.wybieramlaptopa.pl/ gdzie znajdziesz dokładnie przedstawione recenzje oraz rankingi różnych modeli w szerokich widełkach cenowych i ich przeznaczeniu czyli w Twoim przypadku właśnie dla graczy. Pozdrawiam!

lewandowska
Posty: 19
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: laptop do gier

Post autor: lewandowska »

Ja kupiłam niedawno synowi jakiegoś laptopa do gier, w sklepie doradzili co do konkretnego modelu. Później okazało się, że syn ma zdalne nauczanie, więc dokupiłam mu kilka innych gadżetów jak słuchawki, myszkę i podkładkę pod myszkę: https://ergopoint.com.pl/184-podkladka- ... nadgarstek :) Mają tam bardzo duży wybór, warto przeglądnąć ich ofertę :)


ODPOWIEDZ