Reklama w formie LED

Awatar użytkownika
Laieta40
Posty: 72
Rejestracja: śr kwie 10, 2019 9:08 pm
Reklama w formie LED

Post autor: Laieta40 »

Co myślicie o takiej reklamie? Mi się wydaje, że taka reklama najlepiej dociera do klienta. Właśnie dlatego wybrałem sobie te rozwiązanie https://max4media.pl/reklama_outdoor.html . Liczę na to, że rzeczywiście będzie to opłacalne. Dam znać co z tego wyszło.

zdrowania
Posty: 59
Rejestracja: sob lis 28, 2020 12:14 pm
Re: Reklama w formie LED

Post autor: zdrowania »

Wszelkie ozdoby w formie LED są świetne bo sama mam takie w firmie wewnątrz jak i zewnątrz ale.....to ozdoba a nie reklama, w żaden sposób nie wpłynie na zwiększenie ilości zapytań ofertowych. A jak zależy nam na tym, to warto pójść o pomoc do wyspecjalizowanej agencji w marketingu internetowym. Tu polecę agencjawomm/pl którzy dla mnie skutecznie podziałali marketingiem szeptanym, co skutecznie przyczyniło się do zwiększenia zainteresowania marką.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Reklama w formie LED

Post autor: violet »

W sumie dziś się z takiej reklamy rezygnuje, ale wydaje mi się, że filmy produktowe dla firm to dziś przyszłość. Chodzi o to, żeby jak najlepiej zaprezentować produkt, ale i pokazać klientom, że mogą przede wszystkim właśnie u nas kupić coś wyjątkowego i że niczego nie ukrywamy. Dla mnie to jest ważne i wiem, że wiele firm właśnie taką politykę przyjmuje.

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Reklama w formie LED

Post autor: Kswerk »

Chyba rozsądniej zainwestować w dobrą reklamę po prostu. na. przykład można zacząć współpracę z agencją. My wiele zawdzięczamy virtualpeople/pl/ - to naprawdę niezawodni specjaliści w tej dziedzinie

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Reklama w formie LED

Post autor: zdrowaja »

Na pewno ma ona wzięcie w dużych miastach, ale wiem, że też zbyt dużo ledów i ludzie nie zapamiętują reklam, bo się do nich przyzwyczajają. Dlatego moim zdaniem dobrze jest wybierać to, co standardowe, ale również ważne, czyli np.: gadżety reklamowe. I takie zamówicie poprzez stronę dlugopisy24/pl/ . Macie tu sporą ofertę długopisów reklamowych.


ODPOWIEDZ