bielizna

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
bielizna

Post autor: zezowaty »

Kobiety pomocy - gdzie znajdę naprawdę elegancką bieliznę damską? W sklepach stacjonarnych nic mi zbytnio nie podobała. Może znacie dobre sklepy z bielizną

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: bielizna

Post autor: Danuta »

Bardzo elegancka damską bieliznę znajdziesz tu boutiquebielizny/com/panache Masz tu różne wzory i kolory. Jak mam podpowiedzieć, to kobiety lubią bieliznę z koronek.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: bielizna

Post autor: Franczeska »

A czy zakładacie czasami halkę pod spódnicę lub sukienkę? Gdzie się w takie halki zaopatrujecie? Ja widziałam ostatnio całkiem fajne i niedrogie w sklepie internetowym mewa24/pl/374-halki-damskie. Czy któraś z Was miała już może do czynienia z tym sklepem?

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: bielizna

Post autor: Luna077 »

Bardzo lubię kupować sobie nową bieliznę i dlatego bardzo często przeglądam oferty sklepów internetowych - triumfomania/pl/majtki/lovely-micro-tai-17 Można tam znaleźć praktycznie każdy rodzaj bielizny, jaka nas interesuje. Już nie mam problemu ze znalezieniem czegoś co by mi się spodobało i to idealnie w moim rozmiarze.

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: bielizna

Post autor: Samanta »

Ja również mam problem ze znalezieniem fajnej bielizny w sklepach stacjonarnych a jak już coś znajdę to ceny są kosmiczne. Mam jeden sprawdzony sklep w którym kupuję bieliznę i jestem bardzo zadowolona. Zerknij na ofertę sklepu kostium/com/biustonosze . Szeroki wybór biustonoszy oraz innej bielizny z pewnością coś znajdziesz fajnego :)

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: bielizna

Post autor: Mella »

Akurat jeśli chodzi o wybór pięknej i dobrze wykonanej bielizny to powinnyście odwiedzić Lovita/pl gdzie znajdziecie piękną bieliznę na co dzień, ale również w wydaniu nocnym. Ja sprawiłam sobie ostatnio body koronkowelovita/pl/collections/body-koronkowe które mój partner uwielbia ;)

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: bielizna

Post autor: bodo »

Sprawdźcie sobie na spokojnie ofertę tego sklepu. Mają tam nie tylko ciekawe biustonosze, ale również inną bieliznę. Wybór jest naprawdę ogromny. Myślę, że każdy z powodzeniem znajdzie tam rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb. Można się tam kompleksowo zaopatrzyć lub zakupić coś na prezent.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: bielizna

Post autor: kygo »

Zajrzyj do sklepu internetowego La Coco. Znajdziesz tam nie tylko damską bieliznę, ale także eleganckie damskie ubrania. A wracając do tematu bielizny to może spodoba Ci się taki wzór w zebrę: lacoco/pl/bielizna-damska/skapa-bielizna-z-motywem-zebry-2773.html ?

Kswerk
Posty: 258
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: bielizna

Post autor: Kswerk »

Zerknijcie sobie na maybella/pl/ :) bardzo fajny sklep! Mają duży wybór i moim zdaniem ceny są mega atrakcyjne.

Mella
Posty: 273
Rejestracja: pt wrz 04, 2020 12:58 pm
Re: bielizna

Post autor: Mella »

I jak sprawdziliście już ofertę sklepu online Lovita/pl W takie ciuszki warto zaopatrzyć się, żeby też czuć się pięknie. Do tego również mąż zdecydowanie będzie zachwycony jak go zaskoczycie tym jak dobrze się w takich strojach prezentujecie :)


ODPOWIEDZ