Fundacja Zobacz mnie

miksturka
Posty: 183
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:04 am
Fundacja Zobacz mnie

Post autor: miksturka »

Kojarzycie może tą fundację zobaczmnie.org/1-procent-podatku/ ? Jeśli nie, to zapoznajcie się z ich działalnością, zobaczcie sobie jak wielu osobom pomagają, jak ogromne dają wsparcie. Każdego dnia starają się zmieniać życie swoich podopiecznych na lepsze. Pomagają ludziom chorym, niepełnosprawnym, pomagają rozwijać talenty, dają wsparcie w codziennej rehabilitacji.

zdrowaja
Posty: 214
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Fundacja Zobacz mnie

Post autor: zdrowaja »

Ja co roku przekazuję swoje pieniążki na fundację, ponieważ wydaje mi się, że to naprawdę dobry pomysł, by pomóc. Od kiedy zresztą zachorowałam i potrzebna mi jest dźwig dla niepełnosprawnych , od wtedy po prostu tym bardziej oddaję z zarobionych pieniędzy małe fundusze na potrzebujących. Chcę pomagać.

Kswerk
Posty: 262
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 8:41 am
Re: Fundacja Zobacz mnie

Post autor: Kswerk »

Jak jeszcze nie wiecie na co przekazać 1% podatku to zerknijcie na stronę fundacji Rycerze i Księżniczki rik/pl/1procent/ Robią wiele dobrego!

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Fundacja Zobacz mnie

Post autor: violet »

Problemy są różne i cieszę się, że fundacje chcą pomagać. Dla mnie to oczywiste, że będę wspierać takie przedsięwzięcia, bo nigdy nie wiadomo, na co i na kogo trafisz. Nie ma ogólnie o tym mowy, żeby się nie zdecydować na pomoc, zawsze wspieram, ale w granicach rozsądku. Nawet akcje tutaj dotuje/pl/ czasem dosłownie dotuje.

pariss
Posty: 173
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Fundacja Zobacz mnie

Post autor: pariss »

ja też staram się na bieżąco wspierać takie fundacje. Na świecie nie brakuje potrzebujących osób, zarówno dzieci jak i dorosłych. skoro już dzielimy się namiarami na takie stowarzyszenia to ode mnie łapcie namiar na https://rehabilitacjaopole.pl/. Zbierają środki na leczenie i rehabilitację. Jeśli ktoś Was jest w potrzebie to warto do nich zadzwonić, pomogą w załatwieniu wszystkich formalności.


ODPOWIEDZ