Restauracja w Gdańsku

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 416
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Restauracja w Gdańsku

Post autor: Magiee54 »

Hejka! Znacie może jakąś dobrą i sprawdzoną restaurację w Gdańsku? Zastanawiam się nad wyjściem na miasto na dobre jedzenie, jednak kompletnie nie mogę się na nic zdecydować. Macie może jakieś propozycje? Sporo dobrego w internecie słyszałem o tej stronce http://restauracjaharmonia.pl/ . Z tego co widzę to mają oni naprawdę ciekawe menu. Dajcie znać co wiecie na ten temat.

Edi88
Posty: 7
Rejestracja: pn cze 01, 2020 3:36 pm
Re: Restauracja w Gdańsku

Post autor: Edi88 »

Gdy interesuje Cię właśnie ten wątek to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej bardzo wnoszących dużo do życia treści na owy temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - talerz24/pl .

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Restauracja w Gdańsku

Post autor: wodzirej »

Hejka. Co do restauracji w Gdańsku to nie pomogę. Za to mogę Wam polecić wyśmienitą restaurację Little Barrel w Warszawie. Tam możesz liczyć na jedzenie bardzo aromatyczne i niezwykłe pod każdym względem. To co oni tutaj tworzą to coś niesamowitego. Do tej pory nie mogę wyjść z podziwu ich tatara i tych domowych lodów. Także moim zdaniem nigdzie indziej tak dobrze nie zjecie

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Restauracja w Gdańsku

Post autor: bubaa »

fajnie, ze jest taki wątek, jak będę w Gdańsku następnym razem to chętnie skorzystam :) ja z kolei mogę podzielić się namiarem na świetną restaurację w Zakopanem - TARASY GUBAŁÓWKA :) Kapitalne jedzenie, rozbudowane menu, kuchnia regionalna na wysokim poziomie. dodatkowo sympatyczna obsługa, niewygórowane ceny i piękne widoki na Tatry :)

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 1:11 pm
Re: Restauracja w Gdańsku

Post autor: Bara66 »

Gdy interesuje Cię ów problem to jak najszybciej zobacz ten tekst. Z autopsji wiem, że przeczytasz w tym miejscu najistotniejsze dane. Spójrz w wolnej chwili - przyborykuchenne/com/pl .

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Restauracja w Gdańsku

Post autor: pariss »

fajnie, ze dzielimy się namiarami na sprawdzone miejsca także z innych miejscowości :) Gdyby interesowało Was smaczne jedzenie na dowóz w Sandomierzu to zerknijcie sobie na ofertę restauracji grillsolo/pl/restauracja/. Rozbudowane menu, smaczne dania, umiarkowane ceny i szybka dostawa :)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Restauracja w Gdańsku

Post autor: chorobo »

W moim mniemaniu naprawdę jakościowe jedzenie znajdziecie w restauracji Bubbles w Warszawie. Jeżeli chodzi o stolicę, to muszę przyznać, że lepiej nigdzie nie zjadłem. Udało mi się tam dotrzeć z polecenia mojego znajomego i jestem u naprawdę wdzięczny. Awokado z salsą najlepsze jakie jadłem! Mniam! Jak najbardziej polecam ichniejszą restaurację.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Restauracja w Gdańsku

Post autor: malinka »

Jest teraz wiele wyjątkowych miejsc, które warto odwiedzić... Mnie teraz zainteresował Leśny Dwór Pomorskie , który serwuje ponoć obłędne jedzenie i to z charakterem... Ich kuchnia głównie skierowana jest na smakach regionalnych.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Restauracja w Gdańsku

Post autor: zuzia852 »

Praca w restauracji wymaga przede wszystkim porządku i wygody, a co bardzo ważne najlepszej jakości produktów. To podstawowe kwestie, które wymagają odpowiedniego przygotowania, ale również zaznaczenia pewnych konkretnych kwestii. Dlatego jeśli poszukujesz bardzo dobrych jakościowo produktów do przygotowania deserów lodowych to koniecznie zajrzyj na stronę siorbet/pl/ gdzie znajdziesz świetne propozycje, najlepszej jakości produkty ,a także jedyne tak doskonałe produkty które sprawią,że klienci będą wracać do Ciebie ! Koniecznie sprawdź ofertę !


ODPOWIEDZ