Paski LED

Awatar użytkownika
karoollaa22
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 10:33 pm
Paski LED

Post autor: karoollaa22 »

Cześć, czy wiecie może gdzie uda mi się kupić paski LED dobrej jakości? Zależy mi również na w miarę przystępnej cenie. Polecicie coś sensownego? Dzisiaj przeszukiwałem internet w tym celu i trafiłem na tą stronę strefalamp/pl/paski-led . Co o niej myślicie? Z tego co widzę to mają oni dość spory asortyment. Warto się na nich skusić? Dajcie znać co wiecie na ten temat, będę bardzo wdzięczny za pomoc!

Awatar użytkownika
CodeName47
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 8:59 pm
Re: Paski LED

Post autor: CodeName47 »

Niestety jak na razie nie mogę na nic wpaść. Dam znać później.

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Paski LED

Post autor: Luna077 »

U nas też w mieszkaniu króluje oświetlenie led - hurtownia-swiatla/pl/zrodla-led Pozwoliliśmy sobie zarówno na żarówki jak i paski ledowe. Takie oświetlenie mamy i w kuchni i w łazience. Dzięki temu w kuchni zapewniliśmy sobie mocne światło do gotowania, natomiast w łazience lekkie przyciemnienie wieczorne do przyjemnych kąpieli.

malinka
Posty: 233
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Paski LED

Post autor: malinka »

Ja jak już coś odwiedzę jakiś dobry sklep z oświetleniem online . Według mnie w internecie można znaleźć o wiele ciekawsze propozycje i też korzystniejsze cenowo. A wiadomo, że lampy nie są wcale takie tanie, a tutaj my szeroki wybór. Można więc przebierać :).

Marzena21
Posty: 27
Rejestracja: czw wrz 24, 2020 2:51 pm
Re: Paski LED

Post autor: Marzena21 »

Gdy interesuje Cię właśnie ów problem to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie możesz znaleźć o wiele więcej wyjątkowo wartościowych informacji na niniejszy temat. Polecam w wolnej chwili ponieważ rzeczywiście warto według mojej oceny - topmet/pl/pl/oprawy-oswietleniowe/ .

bubaa
Posty: 174
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Paski LED

Post autor: bubaa »

Ja też planowałam na korytarzu takie oświetlenie w postaci pasków ledowych ale zmieniłam koncepcję i postawiłam na tego typu plafoniery lampykemar/pl/5-plafoniery. Wyszło lepiej niż się spodziewałam :) jeśli zależy Wam na wysokiej jakości produktu a do tego niewysokiej cenie to zdecydowanie warto skorzystać z oferty tego sklepu.

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Paski LED

Post autor: menni »

W razie jakbyście potrzebowali dodatkowych informacji o paskach LED to tu operacjadom/pl/jaka-tasma-led-do-podswietlenia-sufitu/ znajdziecie bardzo ciekawy artykuł. Mi się marzy takie oświetlenie u mnie w mieszkaniu, bo teraz te lampy co mam niestety ale mi sie nie podobają

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Paski LED

Post autor: bodo »

Tutaj elmarco/pl/ macie namiar na ciekawy sklep z oświetleniem. Jest tam sporo różnych ciekawych i praktycznych rozwiązań dopasowanych do konkretnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Wybór jest naprawdę ogromny. Każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie. Właśnie w takich miejscach warto się zaopatrywać.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Paski LED

Post autor: zuzia852 »

Ja uważam, że takie paski led to świetne rozwiązanie. Zwłaszcza w sypialni, gdzie jest miejsce na to, żeby się wyciszyć i zrelaksować. Mnie zainspirował ten artykuł domnanowo/pl/dom-mieszkanie/tasmy-led-idealny-sposob-na-oswietlenie-twojej-sypialni właśnie do tego, żeby takie listwy led w sypialni sobie zamontować.


ODPOWIEDZ