Sklep z zabawkami

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Sklep z zabawkami

Post autor: nikitta »

Jeżeli zastanawiasz się gdzie możesz kupić zabawki dla dzieci przez internet to polecam zajrzeć na tą stronę https://www.landtoys.pl/ . Posiadają oni w swojej ofercie naprawdę szeroki wybór zabawek, więc z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Dodatkowo posiadają oni zabawki tylko dobrej jakości, więc macie gwarancję, że zabawka będzie solidna. Sam korzystam od czasu do czasu z ich oferty i muszę powiedzieć, że warto!

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Sklep z zabawkami

Post autor: Mirkowa »

dzieciakom bardzo polecam klocki plus plus każde dziecko będzie nimi zachwycone bo daje wiele możliwości zabawy no i wykonane sa z bezpiecznego plastiku z atestem więc nie ma obaw

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Sklep z zabawkami

Post autor: zezowaty »

Jeśli szukacie klocków dla dzieci to zobaczcie tu bee/pl/kolorowa-tecza-6-elementowa-1-grimms_p1150815.html Te klocki rozbudzą wyobraźnię dziecka. Są kolorowe, drewniane, ale przede wszystkim bezpieczne dla dzieci. Uczą rozróżniania dużych i małych oraz ustawiania elementów w odpowiedniej kolejności, pobudzanie wyobraźni przestrzennej, uczą kolorów itp.

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Sklep z zabawkami

Post autor: Luna077 »

Według mnie dzieciakom od czasu do czasu warto kupić coś innego niż klasyczne zabawki. To mogę być na przykład najlepsze komiksy dla dzieci - egmont/pl/Komiksy/Komiksy-dla-dzieci,267287,k.html Wtedy można zachęcać dzieci do wspólnego czytania. A zdecydowanie komiksy ze względu na obrazki szybciej przyciągną ich uwagę.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Sklep z zabawkami

Post autor: leia72 »

W sieci masz fajny sklep Zabawki i szkoła. Bez problemu znajdziesz. Mają bardzo duży asortyment jeśli chodzi o zabawki i wyprawkę szkolną. Ceny moim zdaniem też konkurencyjne. Tu na przykład popatrz zabawkiiszkola/pl/pl/p/EDUFUN-BOBAS-DO-KAPIELI-CHLOPCZYK/116 - bobas, zabawka do kąpieli, za grosze. Jest tak duży wybór, że z pewnością znajdziesz coś ciekawego.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Sklep z zabawkami

Post autor: sofia11 »

Ja bardzo lubię sklepy internetowe z zabawkami. Zawsze znajdę w nich coś ciekawego. Dzisiaj np. trafiłam na taniomania/pl/t/toaletki-dla-dziewczynek i zastanawiam się nad zamówieniem dla córki toaletki. Myślę, że bedzie to idealny prezent pod choinkę lub na urodziny.

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Re: Sklep z zabawkami

Post autor: Maza »

Ostatnio oszalałam na punkcie mojego bratanka! Uwielbiam go rozpieszczać!
W związku z tym, że bardzo często buszuję w sieci i szukam jakichś super pomysłów na prezenty dla niego,
mogę pochwalić się tym odkryciem: eco-zabawki/pl/. Te zabawki są boskie!
Nie dość, że drewniane, to jeszcze pięknie zaprojektowane i w doskonałej cenie!!!

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Sklep z zabawkami

Post autor: Danuta »

Jeśli szukacie sklepu z zabawkami to zobaczcie tu taniaksiazka/pl/zabawki-dla-dzieci-c-5000_5249.html Tu macie duży wybór nie tylko zabawek, ale też puzzli,przytulanek, klocków itp. A do tego wszystko w niskich promocyjnych cenach. To okazja na tanie a fajne zakupy.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Sklep z zabawkami

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Sklep z zabawkami

Post autor: chorobo »

;) ;) ;)


ODPOWIEDZ