Aparat fotograficzny

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Aparat fotograficzny

Post autor: Magiee54 »

Cześć, ostatnio często zastanawiam się nad zakupem nowego aparatu fotograficznego, jednak kompletnie nie wiem na co się zdecydować. Macie może jakieś propozycje? Dużo dobrego słyszałem o tym aparacie https://foto-szop.pl/aparat-nikon-z6-ni ... 35303.html . Co o nim sądzicie? Warto się na niego zdecydować? Z tego co widzę to mają oni dość atrakcyjne ceny. Dajcie znać co wiecie na ten temat, będę bardzo wdzięczny za pomoc!

Awatar użytkownika
Dennis99
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 4:59 pm
Re: Aparat fotograficzny

Post autor: Dennis99 »

Szczerze to kompletnie nic nie wiem na ten temat. Nie pomogę Ci.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Aparat fotograficzny

Post autor: violet »

Niestety, nie za bardzo się na tym znam, ale jeśli interesuje Cię fotografia, chcesz się nią zajmować, to podpowiem, że ten fotograf fotograf ślubny gliwice wie, gdzie można przyjść na warsztaty z Tomaszem Tomaszewskim. To wybitny fotograf, pracujący na całym świecie. Na pewno nauczy Cię wszystkiego, co wie.

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Aparat fotograficzny

Post autor: sofia11 »

Ja niedawno kupiłam sobie aparat fotograficzny i mam zamiar nauczyć się robić ładne zdjęcia :) Czytam sporo o robieniu zdjęć np. na kopalniawiedzy/pl/zdjecia-jesien,34394,1 Ciągle szukam inspiracji i ćwiczę. Poki co idzie mi średnio, ale wiem, że będzie lepiej.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Aparat fotograficzny

Post autor: zuzia852 »

Jakie sesje mieliście wykonane? Czy decydowaliście się na jakieś konkretne propozycje? Ja muszę przyznać, że mnie zachwycają zawsze sesje rodzinne i o takich teraz myślę, aby stworzyć sobie fajną pamiątkę. Sesje rodzinne wykonuje okurcze/com/sesja-rodzinna-wroclaw/ . Tam macie portfolio, więc będziecie wiedzieli, czy taki styl Wam odpowiada.


ODPOWIEDZ