Studia

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 65
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Studia

Post autor: Iskra »

Witam! Tak jak w temacie. Planuję pójść na studia. Szukam więc jakiejś atrakcyjnej i porządnej prywatnej uczelni. Macie może jakieś pomysły? Dużo dobrego od znajomej słyszałem o tej szkole https://wwszip.pl/ . Faktycznie warto w nią zainwestować? Może ktoś z was tam uczęszczał? Dajcie znać proszę, wielkie dzięki za pomoc!

Franczeska
Posty: 103
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Studia

Post autor: Franczeska »

Same studia to jeszcze nie wszystko - na pewno przyda się jeszcze znajomość języka angielskiego. Co powiecie na to, żeby zrobić sobie certyfikat CPE? Do egzaminu może Was przygotować Szkoła Językowa ProfiLingua, na stronie internetowej profi-lingua.pl/egzamin/cpe możecie się zapoznać z jej ofertą ;)

bubaa
Posty: 65
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Studia

Post autor: bubaa »

Osobiście złożyłam papiery na osteopatię na Mazowiecką Uczelnię Medyczną. to studia podyplomowe :) Jestem na pierwszym roku, póki co wrażenia tylko pozytywne. Kierunek bardzo ciekawy! wiem, ze brakuje na rynku takich specjalistów więc o pracę w przyszłości raczej martwić się nie muszę :)

charakterna
Posty: 38
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:36 pm
Re: Studia

Post autor: charakterna »

A ja w przyszłości chciałabym pracować jako doradca biznesowy, menadżer... Dlatego zauważyłam, że idealne dla mnie będą studia zarządzanie kraków. Dzięki nim otrzymam teoretyczną i praktyczną wiedzę na temat tego, jak negocjować, działać w zespole, myśleć kreatywnie etc. Takie studia na pewno się mi przydadzą.

paulajacka12
Posty: 23
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Studia

Post autor: paulajacka12 »

Studia to bardzo ważny etap w życiu każdego. Coraz więcej osób decyduje się na studiowanie dwóch kierunków , dzięki czemu po skończeniu edukacji są dużo szersze możliwości i perspektywy na dobrze płatną pracę. Myślę, że odpowiednia organizacja i motywacja pomoże to wszystko pogodzić. Także jeśli macie możliwości to warto przemyśleć jak najbardziej takie rozwiązanie, bo jest bardzo perspektywiczne.

Niko_dem
Posty: 16
Rejestracja: śr lis 25, 2020 1:53 pm
Re: Studia

Post autor: Niko_dem »

Jeśli szukasz uczelni prywatnej w stolicy, to mogę polecić Uczelnie Techniczno-Handlową w Warszawie. Od zawsze interesowały mnie studia lotnicze https://www.uth.edu.pl/oferta-studiow/i ... ga-lotnisk i po długich poszukiwaniach zdecydowałam się właśnie na Transport lotniczy i obsługę lotnisk. Na wielki plus fakt, że mamy bardzo dużo zajęć z osobami, które pracują w branży lotniczej, więc jest okazja nauczyć się nie tylko teorii, ale też praktyki.


ODPOWIEDZ