Jak szybko sprzątnąć dom?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Ive »

Zawsze mam podobny problem przed świętami. Zwlekam zbyt długo ze sprzątaniem, a później nie mogę zdążyć i jak już te święta nadejdą jestem wykończona.. W tym roku podobnie, a ponieważ większość rzeczy kupuję teraz przez net natrafiłam na trasie na wiele fajnych tak na oko gadżetów do sprzątania i zastanawiam się czy by w końcu sobie czegoś na przyszłość nie sprawić?

Czy któraś z was używa myjek do okien, albo parowych mopów, a jeśli tak, to czy rzeczywiście ułatwiają i przyspieszają sprzątanie, czy też będą to kolejne efektowne, ale mało przydatne gadżety? Ta nowa polo gazetka ma sporo ciekawostek odnośnie sprzętu do sprzątania i mam ochotę na coś się skusić :)

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: malinka »

Najszybciej to będzie jak się zatrudni solidną ekipę sprzątającą i gotowe. W ten sposób sprzątanie kraków przebiegnie naprawdę sprawnie i bezproblemowo. A wiadomo jak to jest, jak samemu się sprząta... Czasami tam czegoś się nie zrobi, gdzie indziej coś się pominie. Taka firma sprzątająca zadba o każdy szczegół.

Mirkowa
Posty: 35
Rejestracja: śr maja 13, 2020 5:32 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Mirkowa »

mi pomaga mop parowy Ariete podłogi się nim sprząta bardzo szybko więc taka moja rada żeby szukać pomocników w sprzataniu czy to w ludziach czy to w sprzęcie agd sprzątanie parą wodna jest na pewno szybsze i przyjemniejsze niż w innej formie

Awatar użytkownika
edyszka27
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 6:55 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: edyszka27 »

Też dużo dobrego słyszałem o tym. Warto spróbować.

Lara72
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:18 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Lara72 »

Gdy dotyczy Cię właśnie ten temat to pamiętaj, iż znam stronę, gdzie powinnaś dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wartościowych treści na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili dlatego, że faktycznie warto według mnie - mopyiodplamiacze/pl .

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: zezowaty »

Należy wybierać sprzęt który ułatwia sprzątanie. Zobaczcie np tu leifheitsklep/pl/pl-pl/sprzatanie-na-mokro/4674/zestaw-clean-twist-m/52014 To bardzo dobry mop. Który świetnie się sprawdza, polecany min do parkietów. Łatwo za pomocą dźwigni na drążku zatrzymać proces wyciskania, gdy nakładka ma odpowiednią wilgotność. Teraz można go nabyć w cenie promocyjnej.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Android »

Jak chcesz ogarnąć mieszkanie i zadbać o to żeby było czysto to rozważ zakup odkurzacza automatycznego jak jeden z tych productz/com/pl/odkurzacze-automatyczne/c/64 Nie tylko oszczędzisz masę czasu ale będziesz mieć porządek w domu. Inwestycja warta zakupu i na pewno będziesz zadowolona z takiego rozwiązania.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: malinka »

ok

Bordo
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:54 am
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Bordo »

Najważniejsze to chyba dbać o porządek cały czas albo raczej dbać o to, żeby doprowadzić do dużego bałaganu, bo później trudno doprowadzić do porządku. No i mieszkanie wypada raz ogarnąć na tydzień. My jeszcze raz na jakiś czas - jeden lub dwa razy do roku - zamawiamy usługę profesjonalnego czyszczenia dywanów i mebli tapicerowanych w tej firmie goldwash24/pl/czyszczenie-dywanow-wykladzin/ i naprawdę efekt jest imponujący.

Malwina
Posty: 15
Rejestracja: ndz mar 29, 2020 3:10 pm
Re: Jak szybko sprzątnąć dom?

Post autor: Malwina »

Sprzątać można naprawdę bardzo szybko. Wystarczy wejść w sklep internetowy Clean24 i można kupić najlepszej jakości chemię gospodarczą oraz inne potrzebne w tym zakresie akcesoria. Moim zdaniem trzeba sobie ułatwiać takie czynności, dlatego lepiej nie kupować pierwszych lepszych środków. Ten sklep został mi polecony i jestem pewna, że sprzątanie z pomocą tej chemii będzie dla mnie bardzo komfortowe.


ODPOWIEDZ