Studnia

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Studnia

Post autor: violet »

Hej, na moim ogrodzie już została wykopana dziura pod studnię, pojemniki betonowe, że tak to ujmę, leżą, ale nie mam pomysłów na to, jak to wszystko powykańczać. W sensie nie wiem nawet, czy wybrane przez męża Watermark pompy głębinowe to dobry wybór. Chętnie się do was z tym zgłoszę, bo sama nie wiem, co mam robić. To jak, jakieś wsparcie?

zdrowaja
Posty: 213
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Studnia

Post autor: zdrowaja »

Dobieranie pomp do studni łatwe nie jest, ale można powiedzieć, że wszystko jest do wykonania. Macie tutaj dambat/pl/pobierz.html na przykład serię producenta, który dopracowuje rozwiązania, a także sprawdza nowe możliwości. Nie jest jak większość firm znanych, które nic nowego nie wprowadzają. On naprawdę dba o konsumenta.

lunka
Posty: 334
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Studnia

Post autor: lunka »

Budowę studni należy rozpoczać od wyboru dobrej jakości prefabrykatów. I tutaj polecam zdecydowanie te betonowe, bo są trwalsze. Nie zawiedziecie się, mówię wam. Sama korzystałam z pomocy sienkiewicz/com/pl/ i uważam, że to był świetny wybór.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Studnia

Post autor: Iskra »

Prowadzę duże gospodarstwo rolne i chciałbym wywiercić studnię głębinową - moje zapotrzebowanie na wodę wzrosło w związku z zakupem kolejnych hektarów ziemi. Z tego co słyszałem, to zajmuje się tym firma https://geo-test.pl/ - korzystaliście kiedyś z ich usług? Zależy mi na fachowcach, którzy posiadają dużą wiedzę i przeprowadzą odpowiednie badania oraz wycenią koszt usługi, a z tego co wyczytałem w internecie to można im zaufać przy tego typu inwestycjach. Moglibyście się wypowiedzieć na ten temat? Będę bardzo wdzięczny za wasze opinie!


ODPOWIEDZ