Meble do kuchni

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Meble do kuchni

Post autor: AsiaS »

Gdzie szukać mebli do małej kuchni? Zależy mi na sklepach online gdzie są dobrej jakości meble

zadra
Posty: 33
Rejestracja: sob lis 14, 2020 12:39 pm
Re: Meble do kuchni

Post autor: zadra »

Kuchnia,to serce każdego domu,warto więc urządzić ją tak,by była wygodna i funkcjonalna,a zarazem nowoczesna i elegancka.Poszukując mebli kuchennych warto zajrzeć do sklepu Market Meblowy.
jest to sklep wyjątkowy,w ofercie mają mnóstwo mebli do każdego z pomieszczeń co można sprawdzić tu

Samanta
Posty: 98
Rejestracja: śr cze 17, 2020 5:49 pm
Re: Meble do kuchni

Post autor: Samanta »

Ja gdy urządzałam kuchnię chciałam aby była funkcjonalna ale i estetyczna. Mam meble w zabudowie dzięki czemu mam sporo miejsc do przechowywania a dodatkowo mam odrobinę miejsca aby wykorzystać je na jadalnię. Jeżeli szukacie fajnych krzeseł to powinniście zerknąć na stronę taniomania/pl/t/tanie-krzesla

Luna077
Posty: 43
Rejestracja: sob lut 01, 2020 5:28 pm
Re: Meble do kuchni

Post autor: Luna077 »

U nas meble już są skomponowane w kuchni, ale patrząc na całość myślę, że trzeba by było wymienić parapet na bardziej przytulny - golddoor/pl/pl/products/parapet-wewnetrzny-17469.html Taki drewniany parapet wyglądałby znacznie ładniej i lepiej wpasuje się do stylu panującego w kuchni, gdzie mamy sporo drewnianych dodatków. Wtedy już cały wystrój będzie kompletny i spójny.

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Meble do kuchni

Post autor: akacja56 »

Meble do kuchni najlepiej na zamówienie , chyba że małe szafki i modułowe to w każdym sklepie nawet online. Warto tutaj pomyśleć też o bajecznej jadalni. Wiele ciekawych mebli do niej znalazłam na mebel4u/pl/jadalni , może akurat zainspirujesz się właśnie takimi rzeczami.

zawadzka
Posty: 31
Rejestracja: śr lis 25, 2020 2:29 pm
Re: Meble do kuchni

Post autor: zawadzka »

W dzisiejszych czasach mała kuchnia czy jadalnia to nie kłopot,sklep edinos/pl/meble-kuchenne oferuje bowiem meble dopasowane,solidne i eleganckie,które w każdym metrażu prezentują się świetnie. Są to meble nowoczesne,na które dostaniemy aż 10 lat gwarancji.Poza tym każdy klient może tez liczyć na opinię i pomoc projektanta wnętrz.

kygo
Posty: 122
Rejestracja: pt lis 20, 2020 10:01 am
Re: Meble do kuchni

Post autor: kygo »

Możesz też zdecydować się na meble robione na zamówienie. Uważam, że to lepsza opcja niż zwyczajne meble z sieciówki. Skontaktuj się z fachowcem - jest nim stolarz Andrzej Kacprzak Warszawa: kacprzak-stolarz/pl/ . Sądzę, że będzie to dobry wybór.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Meble do kuchni

Post autor: patrycja7 »

Ostatnio widziałam też, że Electrolux ma w ofercie mega wąską zmywarkę slim o szerokości 45 cm. Wyposażona jest w trzecią szufladę Maxi Flex. Koniecznie o niej poczytajcie.

pikawka
Posty: 138
Rejestracja: śr lis 04, 2020 1:22 pm
Re: Meble do kuchni

Post autor: pikawka »

Warto by było pomyśleć też o zakupie jakiś fajnych krzeseł do tej kuchni.Mozesz za takimi krzesłami rozejrzeć się na sfmeble/pl/c/krzesla-do-jadalni .Bo wiem, ze mają tam spory wybór własnie takich krzeseł.

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Meble do kuchni

Post autor: zuzia852 »

Meble do kuchni to ja już mam a co teraz potrzebuję to nowe patelnie, najlepiej komplet, tutaj gerlach/pl/zestaw-patelni mi moja kuzyna polecała zamawiać. Znacie tego producenta? Ona chwaliła jakość ich patelni więc chyba się na nie zdecyduję.


ODPOWIEDZ