Ciepła płyta fundamentowa

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Ciepła płyta fundamentowa

Post autor: nikitta »

Jeśli poszukujesz dobrego i sprawdzonego producenta ciepłych płyt fundamentowych i cenisz sobie wysoką jakość usług to zdecydowanie mogę Ci polecić tą stronę https://parati.com.pl/ . Osobiście sam skorzystałem z ich oferty i mogę powiedzieć, że się nie zawiodłem. Gołym okiem widać, że są to profesjonaliści w tej branży!

Bara66
Posty: 8
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 1:11 pm
Re: Ciepła płyta fundamentowa

Post autor: Bara66 »

Skoro interesuje Ciebie ten problem to koniecznie zobacz ten wpis. Mam nadzieję, iż wyszukasz w tym miejscu wszystkie najistotniejsze zagwozdki. Gorąco zachęcam - najlepszeimpregnaty/pl .

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Re: Ciepła płyta fundamentowa

Post autor: irenka »

Mam za sobą budowę domu. I miałam na głowie właśnie takie rozkminki co warto, czego nie. Teraz bym tego nie powtórzyła. Zdecydowanie wolałabym wziąć firmę, która kompleksowo zajmie się budową mojego domu. Są na rynku firmy jak np. ta fastkrakow/pl/domy-jednorodzinne/ , które stawiają domki jednorodzinne - od fundamentów po dach. I o nic nie trzeba się martwić.

violet
Posty: 247
Rejestracja: wt sty 28, 2020 10:34 am
Re: Ciepła płyta fundamentowa

Post autor: violet »

Widzicie, jakie kompleksowe rozwiązania są dostępne? I moim zdaniem to dobrze, bo można na przykład poprosić o pomoc i mamy dobrane rozwiązania 2w1. Ogólnie ja jestem zdania, że bardzo wiele osób po prostu może mieć różne problemy na budowie. Ale na pewno ta pracownia mgdachy/pl/transport-montaz/ pomoże z dachem.

pomelo
Posty: 7
Rejestracja: ndz lis 22, 2020 11:28 am
Re: Ciepła płyta fundamentowa

Post autor: pomelo »

jeżeli jesteście na etapie budowy domu i dbacie o ciepło i dobrą izolację już od początku, to sprawdźcie dostawcę ekologicznego prądu od respect energia, to bardzo ciekawe rozwiązanie, w Polsce innowacyjne ale na świecie działa już od dawna i się bardzo dobrze miewa. Zapoznajcie się też z ofertą na fotowoltaikę czy pompy ciepła, początkowo koszt jest spory, ale warto zainwestować a potem mieć minimalne lub zerowe rachunki za ogrzewanie i prąd. poza ty jest to bardzo wygodne rozwiązanie.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Ciepła płyta fundamentowa

Post autor: malinka »

Skoro mowa tutaj o zatrzymaniu ciepła w domu, różnych metodach też grzewczych, to co według mnie warto zwrócić uwagę również na grzejnik na podczerwienekopodczerwien/pl/grzejniki-na-podczerwien . Uważam, że jest to najlepszy sposób na to, aby skuteczne ogrzewać swój dom i w dodatku tani.

akacja56
Posty: 29
Rejestracja: pn paź 19, 2020 4:53 pm
Re: Ciepła płyta fundamentowa

Post autor: akacja56 »

Jeszcze o takim czymś nie słyszałam, ale dużo czytałam teraz o tematyce ogrzewania w podłodze. Wydaje mi się, że ogrzewanie podłogowe w nowym domu i nie tylko to fajne rozwiązanie. U nas 2 dzieci i takie rozwiązanie było by fajne do zabaw.

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Ciepła płyta fundamentowa

Post autor: gitarka »

Ja też postawiłam na ogrzewanie podłogowe i jestem z niego bardzo zadowolona. W instalacji pomogła mi firma EWOL - specjaliści od elektryki i ogrzewania: ewol-ogrzewanie/pl/ . Zachęcam do kontaktu z nimi.

chorobo
Posty: 676
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Ciepła płyta fundamentowa

Post autor: chorobo »

Warto postawić na firmę z długoletnim doświadczeniem i dobrą opinią wśród klientów. Sprawdźcie sobie ofertę uponor/pl/pl-pl - myślę, że sprosta waszym oczekiwaniom. Jest to firma, która specjalizuje się w instalacjach grzewczych oraz w instalacjach i infrastrukturze wodociągowo-kanalizacyjnej.

Awatar użytkownika
Iskra
Posty: 231
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:46 pm
Re: Ciepła płyta fundamentowa

Post autor: Iskra »

A ja tam ostatnio zakupiłem sobie takie oto grzejniki aluminiowe https://kociolcenowy.pl/7-grzejniki-aluminiowe . Jestem bardzo zadowolony, bo są bardzo wydajne i oszczędne. Jeżeli macie jakieś oferty tego typu to też możecie się nimi podzielić. Na pewno ktoś skorzysta.


ODPOWIEDZ