Meble do małego salonu

irenka
Posty: 188
Rejestracja: ndz cze 07, 2020 6:39 pm
Meble do małego salonu

Post autor: irenka »

Uważam, że w każdy salonie nie powinno zabraknąć stolika kawowego. Jest to niewielki, ale fajny dodatek, który nadaje stylu. Ja znalazłam fajny sklep aurameble/pl/37-stoliki-kawowe. Mają duży wybór stolików, a ceny są przystępne. Jednak nigdy nic tam nie zamawiałam, więc najpierw wolę podpytać o opinie. Warto tam kupić stolik?

sofia11
Posty: 233
Rejestracja: pt lip 10, 2020 10:36 pm
Re: Meble do małego salonu

Post autor: sofia11 »

Jeśli chcecie postawić w salonie szafę przesuwną to polecam tą stronę taniomania/pl/t/tanie-szafy Znajdziecie tam najatrakcyjniejsze oferty szaf przesuwnych i tradycyjnych. Myślę, że każdy znajdzie coś dla siebie, bo wybór jest naprawdę ogromny.

Android
Posty: 241
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Meble do małego salonu

Post autor: Android »

Jak poszukujesz mebli do salonu wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie to polecam skorzystać z oferty tego sklepu otomeble/pl/meble-lazienkowe/szafki-lazienkowe-stojace.html Ja kupowałem tam szafki łazienkowe i świetnie się sprawdziły w codziennym użytkowaniu. Póki co nie mogę złego słowa powiedzieć o ich produktach.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Meble do małego salonu

Post autor: Franczeska »

W salonie na pewno przyda się jakaś szafka lub stolik po telewizor. Ja ostatnio trafiłam na bardzo fajne na stronie internetowej sklepabcmeble/pl/552-meble-rtv-pod-telewizor. Polecam się tam rozejrzeć, naprawdę warto, bo ceny wcale nie są wygórowane ;)

Maza
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 18, 2020 12:07 pm
Re: Meble do małego salonu

Post autor: Maza »

Im mniejszy salon, tym bardziej dbałabym o to, by meble były dobrej jakości.
Takie meble dębowe: soolido/pl/ , pięknie zaprojektowane,
nawet z malutkiego salonu zrobią pomieszczenie, w którym będzie elegancko i gustownie.
Nie warto inwestować w tanie meble, żeby było ich dużo,
ale właśnie w tego typu naturalne materiały, które są po prostu ponadczasowe!

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Meble do małego salonu

Post autor: goskaa54 »

Niezależnie czy masz duży czy też mały salon postaraj się go urządzić z gustem. Ja w swoim domu wykorzystałam takie łoża tapicerowane pioniermeble/pl/loze/ i wyszło świetnie. Może ty podłapiesz z ich oferty jakieś produkty do swojego mieszkania. Na pewno możesz być pewna że ich meble wytrzymają więcej bo robią je głownie dla usług.

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Meble do małego salonu

Post autor: leia72 »

Jeśli macie niewielki salon, to praktycznym rozwiązaniem będzie kupienie meblościanki, które nigdy nie wyjdą z mody, choć ich wygląd na przestrzeni lat się zmienił. Obecnie można znaleźć takie, które mają w zestawie pojemne szafki z wieloma szufladami. Na przykład tutaj promykmeble/pl/c/meble-twarde/mebloscianki/ macie duży wybór niewielkich meblościanek w niezłych cenach. Polecam ten sklep.

Alka
Posty: 68
Rejestracja: pn wrz 28, 2020 7:43 pm
Re: Meble do małego salonu

Post autor: Alka »

Wydawało mi się, że mały salon to mało możliwości - nieprawda. Aranżując salon minimalistycznie postawiłam na mocne dodatki. Znalazłam bardzo małą i niesamowicie wygodną sofę mebleimaterace/pl/p/fotel-sofa-tantra/ Wybrałam kolor czerwony, który nadaje wnętrzu charakteru. Materiał wierzchni to ekologiczna skóra. Ciekawy kształt to kolejny plus. Bardzo lubię na niej wypoczywać to był dobry zakup.

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Meble do małego salonu

Post autor: Domis3223 »

Jeśli masz bardzo mały salon, można go powiększyć poprzez odpowiednią aranżację wnętrza, fajna opcja są fototapety do salonu z motywami, które wprowadzają nas w głąb ściany, takie jak na przykład schody.

AsiaS
Posty: 104
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Meble do małego salonu

Post autor: AsiaS »

Ja w moim małym salonie zdecydowałam się na segmenty pokojowe i bardzo ładnie się prezentują, do tego są praktyczne - można w nich dużo pomieścić i przechowywać. Kupiłam je na sklepabcmeble/pl/471-segmenty-pokojowe i bardzo polecam, bo ładnie wyglądają i można je łatwo dopasować kolorystycznie do swojego salonu.


ODPOWIEDZ