Meble angielskie

Awatar użytkownika
nikitta
Posty: 101
Rejestracja: pt maja 03, 2019 9:08 pm
Meble angielskie

Post autor: nikitta »

Gdzie kupię meble angielskie do kuchni? Może tutaj meble kuchenne angielskie warszawa ? Zależy mi na czymś naprawdę sprawdzonym.

ania001
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 04, 2020 7:44 pm
Re: Meble angielskie

Post autor: ania001 »

Jeżeli zależy ci na sprawdzonym wykonawcy i sklepie, to ja polecam martimeble/pl/23-lozka-pietrowe-metalowe. Mają bardzo duży wybór łóżek, sama zamawiałam takie i jestem zadowolona. Mebel przyszedł całkiem szybko, a cena jest atrakcyjna. Uważam, że łóżko metalowe świetnie pasuje do wnętrza nowoczesnego albo pokoju dziecięcego.

Awatar użytkownika
morfi
Posty: 5
Rejestracja: czw lut 20, 2020 9:57 pm
Re: Meble angielskie

Post autor: morfi »

Jutro sprawdzę, dzięki.

skubinka
Posty: 40
Rejestracja: pn sty 27, 2020 9:36 pm
Re: Meble angielskie

Post autor: skubinka »

Fajne te meble. My zabieramy się za remont salonu, juz dawno nie było nic robione, chcę pomalowac ściany ale nie wiem jaki kolor będzie idealny do brązowych mebli, trochę czytałam na ten temat na tej stronie wnetrza-ze-smakiem/pl/jaki-kolor-scian-do-brazowych-mebli ale wiecie inaczej to wygląda w praktyce. Może ktoś podpowie ?

goskaa54
Posty: 161
Rejestracja: czw sty 30, 2020 6:12 pm
Re: Meble angielskie

Post autor: goskaa54 »

Meble angielskie to te o designie klasycznym? jeżeli tak to są piekne :D nie znam się az tak bardzo na nazewnictwie poszczególnych styli. Na stronie urokdrewna/pl/szafki-nocne Znalazłam ładne szafki nocne i zastanawiam się nad zakupem, może ty również znajdziesz tutaj coś dla siebie :)

Awatar użytkownika
AsiulaS
Posty: 5
Rejestracja: wt maja 05, 2020 6:57 pm
Re: Meble angielskie

Post autor: AsiulaS »

Myślicie, że to naprawdę pomoże? Szukam czegoś naprawdę skutecznego.

Awatar użytkownika
MichuniA
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 1:12 am
Re: Meble angielskie

Post autor: MichuniA »

Czy ktoś może się wypowiedzieć na ten temat? Korzystaliście z tego?


ODPOWIEDZ