Rzeczoznawca

Awatar użytkownika
Zygmunt
Posty: 5
Rejestracja: czw maja 14, 2020 2:07 am
Rzeczoznawca

Post autor: Zygmunt »

Potrzebujecie pomocy doradcy na rynku nieruchomości? Jeśli tak to zdecydowanie polecam wam skorzystać z usług tej firmy rzeczoznawca24/pl/ . Są oni prawdziwymi profesjonalistami w tej dziedzinie. Można im w pełni zaufać, ponieważ pomogą Ci oni w każdej kwestii. Sam korzystałem z ich pomocy i mogę powiedzieć, że było warto. Polecam!

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Rzeczoznawca

Post autor: Domis3223 »

Ja polecam skontaktować się z biurem nieruchomości RE/MAX Gold, tam wam profesjonalnie pomogą wraz z wyceną, a nawet sprzedażą mieszkania. Ja korzystałam z ich usług, sprzedając mieszkanie i kupując nowe, załatwili to tak fajnie, że nawet nie potrzebowałam mieszkania na chwilę zanim kupie nowe.

Danuta
Posty: 163
Rejestracja: pt lip 10, 2020 7:26 am
Re: Rzeczoznawca

Post autor: Danuta »

Ja mogę zaproponować wam biuro nieruchomości tu cn-kaczmarek/pl/ Które jest profesjonalne, uczciwe. Nie tylko skupują ale też sprzedaja mieszkania. Mają bardzo duże doświadczenie. Są na rynku od 2007r. Nieważne czy sprzedaje się mieszkanie czy kupuje - oni załatwią wszystkie formalności. A transakcje są ubezpieczone.

zezowaty
Posty: 143
Rejestracja: sob cze 13, 2020 10:25 am
Re: Rzeczoznawca

Post autor: zezowaty »

Polecane prez Danutę biuro nieruchomości cn-kaczmarek to bardzo znane w Pszczynie biuro i cieszące się dobrą opinią. Ja mogę jeszcze dodać że klienci tego biura mogą liczyć na profesjonalną obsługę. A dodatkowo dla klientów tego biura przygotowano pakiet usług z ubezpieczeniami i kredytami.

patrycja7
Posty: 160
Rejestracja: pn paź 26, 2020 11:25 am
Re: Rzeczoznawca

Post autor: patrycja7 »

Jeżeli chodzi o rzeczoznawcę budowlanego to dr inż. Przemysław Stawiarski specjalizuje się w tego typu usługach. Jeżeli potrzebna jest Wam profesjonalna ekspertyza budowlana to z pewnością ją uzyskacie u pana doktora. Jest on także biegłym sądowym w zakresie budownictwa oraz bezpieczeństwa i higieny pracy. Może więc wydawać opinie - zarówno prawne, jak i prywatne: https://www.stawiarski.pl/opinia-prywatna-sadowa.php . Opinie te sporządzane są osobiście, dzięki czemu są one rzeczowe i profesjonalne.


ODPOWIEDZ