Projektowanie ogrodów

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: Domis3223 »

Ważne jest to, w jaki sposób oświetlimy swój ogród, ja wybrałam oświetlenie ze sklepu https://sklep.co-unity.eu/, bardzo fajnie dobrane punkty oświetleniowe nadają mojemu ogrodowi trochę tajemniczości, a miejscami romantyzmu. Także do odpowiedniej sytuacji odpowiednie miejsce.

Domis3223
Posty: 26
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: Domis3223 »

O oświetleniu już pisałam, ale teraz to ja mam pytanie, co sadzicie o tym aby w ogrodzie postawić ławki betonowe, mam taka część ogrodu urządzoną w stylu nowoczesnym i wydaje mi się, że będą one właśnie najlepszym wyborem.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 13
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: Jsigowacy »

Wiele inspiracji na ogród, można znaleźć w Internecie. Ja często korzystam z pomysłów, które znajduję na stronie tego sklepu ogrodniczego https://www.target.com.pl/porady-i-inspiracje/uprawy/. Można tam znaleźć wiele porad odnośnie pielęgnacji kwiatów, owoców, warzyw oraz roślin domowych.

lunka
Posty: 67
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: lunka »

Zdecydowaliście się również na basen w ogrodzie? Ja właśnie to rozważam. Dowiedziałam się też, że warto zainwestować w zadaszenie basenu Możecie mi powiedzieć coś więcej na ten temat?

Kobietaewka77
Posty: 20
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja projekt ogrodu mam już zakończony i w trakcie realizacji, zajęła się tym profesjonalna forma projektująca ogrody, jednak sobie pozostawiłam taras. Che na nim urządzić taki kącik do wypoczynku w ciepłe dni. Myślę nad meblami wykonanymi z techno rattanu https://emwomeble.pl/pl/c/Meble-ogrodowe/401 i jakimś wygodnym wiszącym fotelem lub huśtawką. Tylko zastanawiam się jak oświetlić taki taras, macie jakieś pomysły.

paulajacka12
Posty: 23
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: paulajacka12 »

A może macie wolną przestrzeń i chcielibyście mieć swój własny ogród w lesie ? Myślę, że osoby, które uwielbiają kontakt z przyrodą i roślinami mogą być zachwycone z takiego rozwiązania. Można stworzyć także oprócz miejsc zielonych oczka wodne i inne atrakcje. Należy pamiętać, aby pozostawić też część miejsc niezacienionych, jeśli będziecie chcieli złapać trochę słońca.

zuzia852
Posty: 51
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: zuzia852 »

A co powiecie na meble tarasowe? Jakie wybrać? Gdzie zamawiać? Tutaj https://oltre.pl/zestaw-na-taras patrzyłam na ofertę jaką mają i całkiem ładne te ich komplety meblowe, znacie może tego producenta? Opinie w sieci mają dobre od klientów.

treska
Posty: 49
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:34 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: treska »

Ja sama projektuję ogród, sprawia mi to dużo radości. Czekam na wiosnę, aby zasadzić kolejne rośliny :) Inspiruję się tym artykułem https://ladnydom.pl/Ogrody/1,113645,135 ... orowy.html Kilka nowych roślin wpadło mi w oko, które na pewno niebawem pojawią się w moim ogrodzie.

AsiaS
Posty: 20
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:44 am
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: AsiaS »

A może ktoś z Was projektuje w ogrodzie taras? Jeśli tak to z pewnością super sprawdzą się płyty tarasowe, które będą idealnym zwieńczeniem każdego tarasu. Ja niedawno sama skorzystałam z oferty https://fabrykatarasow.pl/plyty-tarasowe/, gdzie wybrałam płyty do swojego tarasu :)

franka
Posty: 11
Rejestracja: wt mar 03, 2020 9:02 am
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: franka »

Jeśli chodzi o baseny to mam przetestowane baseny stelażowe firmy Bestway. Kupicie je bez przeszkód ze strony https://dollo.pl/turystyka_i_ogrod/base ... stway.html Różne kształty, wielkości, opcje obudowy. Do każdego dołączona gwarancja. Nic tylko kup


ODPOWIEDZ