Projektowanie ogrodów

Domis3223
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: Domis3223 »

Ważne jest to, w jaki sposób oświetlimy swój ogród, ja wybrałam oświetlenie ze sklepu https://sklep.co-unity.eu/, bardzo fajnie dobrane punkty oświetleniowe nadają mojemu ogrodowi trochę tajemniczości, a miejscami romantyzmu. Także do odpowiedniej sytuacji odpowiednie miejsce.

Domis3223
Posty: 24
Rejestracja: śr paź 21, 2020 3:29 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: Domis3223 »

O oświetleniu już pisałam, ale teraz to ja mam pytanie, co sadzicie o tym aby w ogrodzie postawić ławki betonowe, mam taka część ogrodu urządzoną w stylu nowoczesnym i wydaje mi się, że będą one właśnie najlepszym wyborem.

Awatar użytkownika
Jsigowacy
Posty: 11
Rejestracja: wt paź 27, 2020 3:11 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: Jsigowacy »

Wiele inspiracji na ogród, można znaleźć w Internecie. Ja często korzystam z pomysłów, które znajduję na stronie tego sklepu ogrodniczego https://www.target.com.pl/porady-i-inspiracje/uprawy/. Można tam znaleźć wiele porad odnośnie pielęgnacji kwiatów, owoców, warzyw oraz roślin domowych.

lunka
Posty: 55
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: lunka »

Zdecydowaliście się również na basen w ogrodzie? Ja właśnie to rozważam. Dowiedziałam się też, że warto zainwestować w zadaszenie basenu Możecie mi powiedzieć coś więcej na ten temat?

Kobietaewka77
Posty: 18
Rejestracja: czw paź 29, 2020 3:53 pm
Re: Projektowanie ogrodów

Post autor: Kobietaewka77 »

Ja projekt ogrodu mam już zakończony i w trakcie realizacji, zajęła się tym profesjonalna forma projektująca ogrody, jednak sobie pozostawiłam taras. Che na nim urządzić taki kącik do wypoczynku w ciepłe dni. Myślę nad meblami wykonanymi z techno rattanu https://emwomeble.pl/pl/c/Meble-ogrodowe/401 i jakimś wygodnym wiszącym fotelem lub huśtawką. Tylko zastanawiam się jak oświetlić taki taras, macie jakieś pomysły.


ODPOWIEDZ