Inwestycje w nieruchomości

Bonia
Posty: 605
Rejestracja: pn lis 02, 2020 1:27 pm
Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Bonia »

Atrakcyjne inwestycje na mazurach we własną nieruchomość. Nie tylko pod wynajem, ale tez świetne miejsce do życia.

Kamilla36
Posty: 90
Rejestracja: ndz wrz 06, 2020 6:30 pm
Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: Kamilla36 »

Jak już inwestować w nieruchomości, to też warto mieć namiary na dobrego zarządcę, który będzie pomagał w wypełnieniu wszelkich formalności związanych z wynajmem. Ja polecałabym per modum, bo jak się okazuje pod adresem: http://www.per-modum.pl/ mają już spore doświadczenie w takowych usługach.

chorobo
Posty: 691
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: chorobo »

Jeśli interesuje was inwestycja w apartamenty wysokiej jakości, które są położone w sercu Mazur w dogodnej lokalizacji, to moim zdaniem warto sprawdzić ofertę na stronie internetowej: pratumapartamenty.pl. Moim zdaniem tego typu inwestycja bardzo szybko się zwróci.

malinka
Posty: 253
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: malinka »

Według mnie - nigdy to nie straci na swojej wartości, niezależnie co kupicie. Jak chodzi o mnie, to nastawiłam się na lokale usługowe na sprzedaż warszawa - ponieważ chciałam jeden sobie załatwić, bo też chcę otworzyć biznes. Jak mi się nie powiedzie, to taki lokal i tak wykorzystam do najmu itd.

minella
Posty: 141
Rejestracja: pt wrz 17, 2021 10:01 am
Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: minella »

Od dawna wiadomo że inwestycja nieruchomości to najlepsza ucieczka przed inflacją, zwłaszcza jeśli są to apartamenty inwestycyjne takie jak na osiedlu Atal Sky+, nie musisz się wtedy osobiście angażować w wynajem

bubaa
Posty: 176
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:35 pm
Re: Inwestycje w nieruchomości

Post autor: bubaa »

Gdybym dysponowała dużym kapitałem to na pewno zainwestowałabym w apartamenty warmia i mazury, to bardzo popularny pod kątem turystycznym region i chętnych na wynajem takiego lokalu ( nie tylko w okresie letnim) na pewno byłoby wielu.


ODPOWIEDZ