Prowadzenie biznesu

zuzia852
Posty: 709
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Prowadzenie biznesu

Post autor: zuzia852 »

Prowadzicie własny biznes? A może dopiero jesteście na etapie jego zakładania? Branże, które pracują zdalnie mogą zdecydować się na wirtualny adres, aby wprowadzić do swojego biznesu oszczędności. Na stronie https://www.biurowirtualnewarszawa.pl/w ... zlota.html dostępne są biura wirtualne z Warszawy. Myślę, że możecie sprawdzić.

malinka
Posty: 253
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Prowadzenie biznesu

Post autor: malinka »

A czy wiecie może - gdzie kupić kamizelki odblaskowe? Tak pytam, ponieważ w ramach bezpieczeństwa, chciałabym kupić dla swojej firmy tego typu elementy. Nie wiem, ale zauważyłam, że obszerny wybór w artykułach odblaskowych ma sklep odblaski.net - czy ktoś z was ma doświadczenie z nimi.

chorobo
Posty: 692
Rejestracja: pt sie 21, 2020 9:28 am
Re: Prowadzenie biznesu

Post autor: chorobo »

Moim zdaniem, https://madpat.eu/ to firma, która specjalizuje się w obszarze badań patentowych i zgłaszania wzorów użytkowych. Dzięki ich doświadczeniu i wiedzy można skutecznie zabezpieczyć swoje innowacyjne rozwiązania techniczne w różnych procedurach, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta. Zachęcam do skontaktowania się z nimi, aby uzyskać więcej informacji.

kasiunia
Posty: 459
Rejestracja: czw mar 04, 2021 1:59 pm
Re: Prowadzenie biznesu

Post autor: kasiunia »

Czy wiecie jakie są najpopularniejsze programy księgowe .Liczba programów do prowadzenia na rynku jest na prawdę spora , najczęściej sa to programy modułowe, gdzie można wybrać co się chce w zależności od potrzeb.Program wapro fakir automatyzuje operacje i obliczenia i jest przede wszystkim bardzo przyjazny jeśli chodzi o dostosowanie go do indywidualnych potrzeb.

zdrowaja
Posty: 214
Rejestracja: śr kwie 29, 2020 1:59 pm
Re: Prowadzenie biznesu

Post autor: zdrowaja »

Jak wygląda pisanie kosztorysu w firmie ogólnobudowlanej? Nie zajmowałam się tym wcześniej, bo prawdę mówiąc robiliśmy remonty po znajomych i spis na kartce pomagał, ale dziś musimy do tego podejść odpowiedzialnie, dlatego w sumie nie wiem, jak mam się za to zabrać. Dajcie znać, co sądzicie.


ODPOWIEDZ