Własny biznes

Bara66
Posty: 4
Rejestracja: pt wrz 11, 2020 1:11 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Bara66 »

Skoro dotyczy Cię właśnie ten temat to miej na uwadze, że znam miejsce, gdzie możesz dowiedzieć się o wiele więcej nadzwyczaj wnoszących dużo do życia treści na niniejszy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas dlatego, że rzeczywiście warto według mojej oceny - http://papiernicze-online.pl .

Android
Posty: 14
Rejestracja: śr maja 20, 2020 10:30 am
Re: Własny biznes

Post autor: Android »

Jak prowadzisz własny biznes lub zamierzasz otworzyć sklep internetowy to musisz iść z duchem czasu i zaopatrzyć się w nowoczesne rozwiązania jak te opisane tutaj https://www.przelewy24.pl/aktualnosci/k ... ternetowym Takie płatności to nie tylko usprawnienie sprzedaży ale także pokazanie klientowi że ma do czynienia z poważną firmą. Zapoznaj się i zamów jak najszybciej.

Franczeska
Posty: 30
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Własny biznes

Post autor: Franczeska »

Jeśli prowadzicie własny biznes, koniecznie powinniście się zatroszczyć o wizerunek Waszej firmy. Na stronie internetowej http://laur-wiarygodnosci.eu/?p=517 możecie sobie poczytać, w jaki sposób zrobić to sprawnie w 7 prostych krokach ;) Polecam :)

aniaruda
Posty: 1
Rejestracja: pt wrz 18, 2020 3:59 pm
Re: Własny biznes

Post autor: aniaruda »

Najłatwiej powiedzieć że nie ma nad czym się zastanawiać. Ale jest inaczej. Jeśli chcesz robić coś "na odczepnego" bo np. koleżanka ma , to i ja, to odradzam. Własnego biznesu nie da się prowadzić "przy okazji". Bo jeśli to ma byc prawdziwy, przynoszący zadowlenie i pieniądze to tzreba mu poświęcicć więcej serducha i czasu. Żeby było łatwiej trzeba zacząć od tego co się robi najlepiej, lub coś co jest naszym dużym hobby. Ważny czynnik to związanie się firmami które zadbają o Ciebie i twoją firme. Ja trochę z polecenia, trochę z poczytania wybrałam takie firmy: https://www.dpd.com/pl/pl/, https://www.orange.pl/male-srednie-firmy, https://www.kasfisk.com/, https://www.ing.pl/male-firmy, http://sprzatamy.pl/sprzatanie-biur-warszawa/. To nie tylko wybór, to także przykładowa lista z czym się trzeba liczyć. Oczywiście można sobie odpuścić sprzątanie, robić to samemu, ale nie ucieknie się przed brakiem firmowego internetu, nie stosowaniem kasy, brakiem konta. To moja osobista lista, a każdy może sobie samemu ułożyć własną.


ODPOWIEDZ