Szukanie pracy

Bordo
Posty: 7
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:54 am
Szukanie pracy

Post autor: Bordo »

Chciałam zapytać, jak w czasach pandemii szukacie pracy? Przez pół roku szukałam przez różne portale pośredniczące, ale mam wrażenie, że zgłoszenie jakoś się przez nie gubi i zero odzewu. Największe szanse są kiedy wyśle się do określonej firmy albo kiedy po prostu zapyta się w jakimś sklepie bezpośrednio. Co myślicie o takich zakładkach kariera jak ta: kuracjusz.biz/na stronach firm? Macie info, gdzie trafiają zgłoszenia?

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Szukanie pracy

Post autor: Amy9602 »

Ja ostatnio szukałam pracy za granicą we dwójkę ze swoim partnerem i pomogła nam w tym polandworkforce/com/francja-praca-dla-par/ :) Agencja ze super podejściem, rzetelnością i dużym wyborem ofert.

Awatar użytkownika
JuDaN
Posty: 5
Rejestracja: wt gru 15, 2020 1:37 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: JuDaN »

Myślicie, że faktycznie warto tam zajrzeć? Co o tym sądzicie?

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: bodo »

Sprawdźcie koniecznie ogłoszenia na portalu Geopraca - praca Sulechów. Jest tam sporo różnych ciekawych propozycji. Jeśli chcecie znaleźć zatrudnienie w dobrej firmie i sporo zarabiać, to warto się tam rozejrzeć. Propozycji jest naprawdę wiele. Myślę, że każdy może tam znaleźć coś dla siebie. Rozejrzyjcie się na tej stronie.

lunka
Posty: 330
Rejestracja: pt mar 27, 2020 12:33 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: lunka »

Czasami cięzko o pracę, w szczególności w dzisiejszych czasach. Tyle dobrze, że prosperują agencje pracy tymczasowej takie jak MG Solutions które zawsze wychodza na przeciw swoim klientom. Sama miałam okazję niedawno korzystać z ich usług.

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: Franczeska »

Żeby znaleźć dobrą pracę warto na pewno zrobić sobie jakiś profesjonalny kurs językowy. Jak widać na stronie internetowej profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/angielski/online, Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje takie kursy językowe również w systemie on-line, co może się dla Was okazać bardzo wygodne ;) Polecam :)

paulajacka12
Posty: 179
Rejestracja: wt paź 13, 2020 10:31 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: paulajacka12 »

Praca jest bardzo ważna, dlatego jeśli szukacie zajęcia lub chcecie poszukać pracownika to portal Pokato umożliwia w bardzo przyjemny sposób taką możliwość. Darmowe ogłoszenia drobne , które można ogłaszać na stronie to możliwości, które sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Portal ogłoszeniowy jest bardzo łatwy w użytkowaniu i każdy bez problemu poradzi sobie z jego obsługą. Poszukiwanie pracy i pracownika nie musi być wcale takie trudne.

bodo
Posty: 143
Rejestracja: wt sty 28, 2020 7:36 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: bodo »

Jeśli zastanawiacie się nad pracą w Ameryce, to warto sobie zerknąć tutaj slowopodlasia/pl/wiadomosci/10908,praca-w-ameryce-czy-to-sie-oplaca . Znajdziecie tam ciekawy artykuł na temat tego czy takie rozwiązania się opłaca czy też nie. Warto na spokojnie się z nim zapoznać i na tej podstawie podjąć odpowiednia decyzję.

pariss
Posty: 167
Rejestracja: wt sty 28, 2020 2:34 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: pariss »

a bierzecie pod uwagę wyjazd za granicę ? ja sama od roku wyjeżdzam do Niemiec, współpracuję z agencją Dolce Vita. Polecam tą firmę bo dbają o swoich pracowników, oferują im korzystne stawki, premie za pracę w okresie świątecznym. Pensje zawsze wypłacane na czas. jeśli macie kwalifikacje by opiekować się osobami starszymi to jak najbardziej warto :)

leia72
Posty: 73
Rejestracja: czw cze 04, 2020 7:03 pm
Re: Szukanie pracy

Post autor: leia72 »

W internecie znajduje się najwięcej ogłoszeń o pracę. Dlatego warto regularnie przeglądać ogłoszenia. Ja niedawno znalazłam ofertę pracy, która powinna zainteresować miłośników motoryzacji beep.rent/job-offer/ . Praca jest w różnych miejscach w Polsce. Nie jest to trudna praca, ale za to może sprawiać radość.


ODPOWIEDZ