Samochód zastępczy

Awatar użytkownika
Magiee54
Posty: 415
Rejestracja: śr kwie 03, 2019 9:08 pm
Samochód zastępczy

Post autor: Magiee54 »

Hej, mój samochód został uszkodzony nie z mojej winy i zastanawiam się czy mogę otrzymać samochód zastępczy. Niestety nie znam się na tym tak dobrze, więc proszę was o pomoc. Przeczytałem w tym tekście https://www.motofakty.pl/artykul/samoch ... uwage.html , że jest to możliwe. Co o tym sądzicie? Polecicie jeszcze jakiś artykuł? Dajcie znać, dzięki.

Tati17
Posty: 14
Rejestracja: sob kwie 18, 2020 5:03 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: Tati17 »

Jeżeli chciałbyś się douczyć na niniejszy temat więcej to rekomenduję wejść sobie na blog - jawa50/pl . Osobiście uważam, że w tym miejscu znajdziesz najbardziej interesujące informacje odnośnie tego problemu. Według mnie centrum solidnej wiedzy.

Awatar użytkownika
gabrielXL
Posty: 5
Rejestracja: śr maja 06, 2020 4:18 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: gabrielXL »

Wiecie coś jeszcze na ten temat? Dajcie znać.

wodzirej
Posty: 38
Rejestracja: sob lut 01, 2020 2:41 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: wodzirej »

Samochód zastępczy to faktycznie nie jest takie proste. Bo niby jak kupujemy samochód to zapewniają nas że w razie jakiejkolwiek kolizji takie autko będziemy mieli zapewnione, ale w rzeczywistości okazuje się to inaczej. Na szczęście my nie mamy z tym problemu dlatego, że samochód kupiliśmy z salonu BMW Bawaria Katowice i w razie czego mamy zapewnione wszelkie naprawy.

Lara72
Posty: 7
Rejestracja: śr cze 24, 2020 2:18 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: Lara72 »

Gdy ciekawi Cię właśnie ten temat to pamiętaj, iż znam miejsce, gdzie powinnaś znaleźć o wiele więcej wyjątkowo wartościowych treści na ten temat. Rekomenduję w wolnej chwili bo faktycznie warto według mnie - autoalternatywa/pl .

Awatar użytkownika
Karen253
Posty: 5
Rejestracja: czw lip 02, 2020 12:34 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: Karen253 »

Wiecie coś więcej na ten temat? Chętnie poczytam o tym więcej. Dzięki wielkie za wszelkie propozycje!

Maja44
Posty: 9
Rejestracja: wt lip 07, 2020 4:36 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: Maja44 »

Gdy chciałbyś się douczyć na ten temat więcej to rekomenduję zajrzeć sobie na blog - motohistoria/com/pl . Według mnie w tym miejscu znajdziesz najbardziej interesujące info w nawiązaniu do tego tematu. Według mnie centrum porządnej wiedzy.

Querta
Posty: 16
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 12:01 am
Re: Samochód zastępczy

Post autor: Querta »

Ogłoszenia samochodowe znajdziecie w serwisie Pokato. Są samochody na części, prywatne, moto giełda itp.

malinka
Posty: 230
Rejestracja: pn kwie 20, 2020 11:50 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: malinka »

Wiadomo, różne bywają sytuacje... Także czasami taki samochód zastępczy może nam się bardzo przydać. Warto zaglądać na portal ogłoszeniowy typu pokato/pl ,. ponieważ można tam znaleźć tego typu też oferty. Możecie sobie sprawdzić.

Erin
Posty: 64
Rejestracja: pn cze 29, 2020 5:53 pm
Re: Samochód zastępczy

Post autor: Erin »

A ja tam nie muszę się w razie czego martwić o samochód zastępczy gdyż swój nowy samochód kupiłam w salonie Germaz ford we Wrocławiu gdzie w razie jakiejkolwiek kolizji mam zagwarantowany samochód zastępczy. Także jak widać czasami bardziej opłaca się kupić samochód z salonu i nie martwić się o nic. A tak się składa, że teraz maja super okazje cenowe na niektóre modele samochodów także zerknijcie sobie i się przekonajcie


ODPOWIEDZ