Co ułatwia wam naukę języków obcych?

Tropicielka
Posty: 156
Rejestracja: pn mar 09, 2020 6:00 pm
Co ułatwia wam naukę języków obcych?

Post autor: Tropicielka »

Co ułatwia wam naukę języków obcych?
Jakieś aplikacje, nowinki technologiczine, coś?

Ive
Posty: 206
Rejestracja: ndz lut 02, 2020 1:43 pm
Re: Co ułatwia wam naukę języków obcych?

Post autor: Ive »

A wiesz, że tak, korzystam z kilku darmowych aplikacji językowych do ćwiczenia słówek i super mi się sprawdzają,
a poza tym robiłam też ostatnio kurs języka niemieckiego w structura/pl/
i robię dalej, bo tak mi się spodobało przełamywanie bariery mówienia bezpośrednio w kontakcie z innymi ludźmi
i nauczycielami, z którymi mogę pogadać i ćwiczyć, że szok.
Sama się nie spodziewałam, że kurs może w ogole aż tyle dać

Franczeska
Posty: 308
Rejestracja: śr lip 22, 2020 12:14 pm
Re: Co ułatwia wam naukę języków obcych?

Post autor: Franczeska »

Bardzo przydatne są na przykład kursy językowe on-line. Jak widać na stronie profi-lingua/pl/kursy-jezykowe/chinski/online Szkoła Językowa ProfiLingua organizuje nawet kursy języka chińskiego w takim systemie :) Co Wy na to?

tornado
Posty: 58
Rejestracja: pt sty 31, 2020 12:32 am
Re: Co ułatwia wam naukę języków obcych?

Post autor: tornado »

Stanowczo komputer na którym mam kurs online i z prowadzącą kurs mogę rozmawiać i wyjaśniać niezrozumiałe z porozmawiać z mowy sytuację. Właśnie ostatnio by moja nauka szła sprawniej zakupiłam sobie na stronie itnes/pl/ nowy komputer . Mają duży wybór w zależności od tego co potrzebujecie.

lewandowska
Posty: 183
Rejestracja: czw wrz 10, 2020 4:02 pm
Re: Co ułatwia wam naukę języków obcych?

Post autor: lewandowska »

Każdy powinien znaleźć swój najlepszy sposób na naukę. Ja znalazłam tutaj kilka ciekawych porad, jak nauczyć się angielskiego - buki.org/pl/news/jak-skutecznie-uczy-si-angielskiego-jest-kilka-korzystnych-rad/ :) To moja klasa maturalna, więc od początku września korzystam z usług korepetytora, którego zresztą znalazłam na tej stronie. Lekcje nie kosztują dużo, a jest to dla mnie bardzo pomocne. Zobaczymy jak pójdzie mi matura ;)

Amy9602
Posty: 139
Rejestracja: pn paź 12, 2020 9:46 am
Re: Co ułatwia wam naukę języków obcych?

Post autor: Amy9602 »

Moja współlokatorka uczy się polskiego, ponieważ nie pochodzi z Polski i świetnie do tego sprawdzają jej się materiały od startpolish/pl/seria-start/, gdzie znalazła podręczniki do nauki polskiego na poziomie A0, A1 i A2 :)

menni
Posty: 283
Rejestracja: wt wrz 29, 2020 11:30 pm
Re: Co ułatwia wam naukę języków obcych?

Post autor: menni »

Dobrze napisana książka. Uwierzcie mi by znaleźć podręcznik do nauki jeżyka przeleciałam większość stron polskich gdzie można zamówić książki. Ostatecznie najlepsze podręczniki znalazłam na tej stornie taniaksiazka/pl/podreczniki-do-matury-c-313_11053.html

gitarka
Posty: 176
Rejestracja: wt maja 26, 2020 11:29 am
Re: Co ułatwia wam naukę języków obcych?

Post autor: gitarka »

Warto też wziąć pod uwagę różne kursy językowe. Myślę, że może Was zainteresować na przykład angielski do matury lublin: https://columbus.lublin.pl/kursy-dla-maturzystow . Kursy do matury to również bardzo ciekawe rozwiązanie.

Awatar użytkownika
Gibeck
Posty: 6
Rejestracja: sob lut 11, 2023 9:20 pm
Re: Co ułatwia wam naukę języków obcych?

Post autor: Gibeck »

Czekam na kolejne opinie. Na pewno z nich skorzystam!

zuzia852
Posty: 692
Rejestracja: śr paź 28, 2020 4:21 pm
Re: Co ułatwia wam naukę języków obcych?

Post autor: zuzia852 »

Jest wiele sposobów na opanowanie języka angielskiego. Najważniejsze to posiadać odpowiednie warunki do nauki. Pod adresem: https://www.youtube.com/user/SzybkaNaukaPro znajduje się kanał na YouTube firmy prowadzącej kursy online z języka angielskiego. Ich filmiki też często zawierają dużo wartościowych informacji.


ODPOWIEDZ